Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Virágvasárnap tényleg erre...

Virágvasárnap tényleg erre van igény?

Figyelt kérdés

Mefafonosok megint isomítják a híveket, hogy M.P. mennyire erkölcstelen, a fidesz nagyon “inteligens” tábora ott sivít..


Egyik komment az volt: “Látom félnek... Úgy tűnik valóban ütősek azok a bizonyítékok”



Elég érdekes, hogy a nehéztüzérség szinte csak vele foglalkozik



#Erkölcs? De hát én Fideszes vagyok #Magyar Péter az igazi jobboldal
márc. 24. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Miért kötöd össze a vallást a politikával? Ez a hatalmi ágak szétválasztásának (amit ugye nem véletlenül találtak ki) az első szabálya. Ezt nevezik szekuláris társadalomnak. Ülj le és olvasgass még pár könyvet.
márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Azért támadják Magyar Pétert, mert kezd veszélyes lenni.

Orbánékat valószínűleg megdöbbentette, hogy március 15-én milyen tömeg hallgatta őt.

Ezért most az égvilágon mindent rá fognak kenni. És nemhogy virágvasárnap, de húsvétvasárnap is fröcsögni fognak rajta.

A jó keresztény erkölcs nevében. Annyira keresztények ők, mint egy pedofil, gyerekmolesztáló pap. Az istenük nem a keresztény Isten, hanem valaki más: Orbán Viktor. A Szentháromság számukra az Orbán-Kövér-Rogán trió.

márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Magyar Péter annyira veszélyes volna a kormány számára? Miért, mert a saját fészkébe sz*rt?
márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

11:37


Nem tett ilyet, akkor igen, ha most a Momentumnâl lenne…, de saját pártot csinál


2. Szili Katka az mi a te szemedben?

márc. 24. 11:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Semmi köze a Fideszhez. Rég nincs benne a politikában.

márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
#4 Nem sz*rt a saját fészkébe? Miért is nem?
márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

12:19


Nekem inkább a MSZP Sz. Kata aki eszembe jut erről aki átogazolt a szüllyedő komcsi pártból a feltörekvő komcsiba



Ennyire fáj nektek, hogy valaki még a szakadék szélén észrevette, lelkiismeretét?


Ismered Regina Millset az Egyszer volt, hol nem volt sorozatból?

márc. 24. 12:23
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Talán azért nem, mert sosem volt fidesz párttag?
márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hitemet gyakorló keresztényként írom: a legtöbb, amit tehetsz, hogy nagyhéten kikapcsolod a közösségi médiát és akkor kevesebb szenny ömlik rád.
márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Mindegy. Márc. 15 miért szólt már megint a máltról?

Ez a nép már erre van rákattanve. "Virágvasárnap"...? Vajmi kevesen vannak már, akik tudják, mi is ez..

márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!