Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ciki, hogy most már elég...

Nem ciki, hogy most már elég ránézni szlovákiára vagy lengyelországra, hogy belássuk mennyire lepusztult ez az ország?

Figyelt kérdés
Már nincs szükség ausztriára vagy svájcra se... lassan még a románok is jobbak nálunk.
márc. 24. 21:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem.
márc. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
20%
Én elég gyakran ránézek Németországra is, de még ott sem láttam semmi olyat amire azt mondhatnám hogy fejlettebbek nálunk, nem hogy Szlovákiában.
márc. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12# Akkor te elég rossz helyen nézelődsz.
márc. 25. 00:33
 14/25 anonim ***** válasza:

"Csak ez a kérdés a ciki, az ország szépen fejlődik."

Persze, mint egy gennyes daganat.

márc. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Lengyelország nagyon nem olyan, mint Magyarország, a GDP adatok sem támasztják ezt alá, de, aki járt az országban az pontosan tudja. Náluk, a kontrasztok nagyobbak, mint nálunk. Több Budapest szintű, sokszázezres nagyvárosuk van, nem csak 1 2millás főváros -Varsót egyébként is a nemhivatalos adatok alapján olyan 8-10 millásnak saccolják-, de ott van mellette Krakkó, Katowice, Wroclaw, Lodz, Gdansk. Magyarországon sok helyen azt látni, hogy a szegényebb réteg pont úgy él a városban, mint a vidéken, nincsenek túl nagy életviteli különbségek, Lengyelországban ez másként van. Ott a nagyvásorok már-már- nyugat-európai szinten vannak, még, ha kimegy az ember 20km-re a városból, akkor visszamegy az időben jó 50 évet. Azért mondom, mert tudom, hogy ilyen. Krakkótól 30 percre olyan faluk vannak, mint nálunk Borsodban. A városban jóval magasabb az életszinvonal, mint nálunk. Szlovákiával már más a helyzet. Szerintem nem az történt, hogy a szlovákok elhúztak mellettünk, hanem, az, hogy mi estünk vissza az ő szintükre, vagy inkább alább.
márc. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%

Jártam én is már Csehországban, ott már kb. Kelet-Német színvonalon élnek az emberek.


2004-ben kb. egy szinten álltunk a csehekkel, csak sajnos nekünk az Orbán-Gyurcsány kormányok jutottak

márc. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Csak szlovákiáról tudok nyilatkozni, de az nagyjából ugyan az a szint mint Magyarország. Semmivel nem jobb
márc. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%
A rendszerváltás környékén mi voltunk a legfejlettebb kommunista ország. Mára csomóan megelőztek.
márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem baj hogy megelőznek, a propaganda szerint itt 2030-ra már ausztria lesz... :D
márc. 25. 09:00
 20/25 anonim ***** válasza:
Senki sem olyan hülye hogy ezt elhiggye.
márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!