Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha csak fideszes és DK polgárm...

Ha csak fideszes és DK polgármesterből lehet választani akkor kire szavaznál?

Figyelt kérdés

Én rühellem mind a két oldalt, de szerintem a fidesz a kisebbik rossz, ez az egyetlen út afelé hogy elpusztuljon a DK és vele együtt a fidesz is.


Ha a DK indulók is belátja hogy összefogással nem kapnak szavazókat akkor elhagyják Gyurcsányékat.



márc. 25. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ez a kérdés megint egy ilyen megafonos "ellenzéki vagyok de legyen fideszes egypártrendszer"?


Kicsit unalmas már!

márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

“Én rühellem mind a két oldalt, de szerintem a fidesz a kisebbik rossz, ez az egyetlen út afelé hogy elpusztuljon a DK”



Ha a DK holnap megszünne, a Fidesz kisebbségbe kerülne a következő választáson, talán még 40 bátor ninja se lenne

márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálam kevés ember utálja jobban a fideszt
márc. 25. 08:01
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

3,

Bizz az új messiásban😂

márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Csak Fidesz.
márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Második legkisebb rossz döntés az egyik sem. Ha már normális válsztási lehetőség nincsen akkor inkább a semmit.
márc. 25. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!