Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen büntetési módokat...

Milyen büntetési módokat vezetnél be a végrehajtásban? Vannak olyan bűnök amiért az életfogytiglan vagy a kivégzés sem elég?

Figyelt kérdés
Csak mert az oroszok nem elégedtek meg meglehetősen engedékeny igazságszolgáltatással, hanem a tettek mezejére léptek é megcsonkították a terroristákat.
márc. 25. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan csonkították meg?
márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#l


Levágták a fülüket és megetették velük.

márc. 25. 11:29
 3/21 A kérdező kommentje:
A kiherélést valszeg későbbre hagyták, hogy legyen mit rúgni
márc. 25. 11:30
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

A halálbüntetést továbbra sem engedném. Nem véletlenül nem engedélyezik az európai országokban. A tényleges életfogytiglant igen, sőt, akár jogilag a többszöröst is.


Engem, ami nagyon felháborit az a közűti közlekedési veszélyeztetések. Azok szerintem, jelen pillanatban semmit sem érnek. Joggsi elvétel és valamennyi pénzbirság után, ugyanúgy beül és ugyanúgy megcsinálja ugyanazt.

márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Visszaesők esetén mehetne a halálbüntetés.
márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5


A halálbüntetés nem feltétlenül visszatartó, mert ma már 1 másodperc alatt kivégzik nem érez semmit és ennyi.


A életfogytiglan sokkal rosszabb. Igaz nem az elején, hanem 2-3 év múlva jön rá, hogy hoppá.

márc. 25. 11:53
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

Kötelezővé tenném napi min.8 órában hallgatniuk kellene gy.f és orban beszédeit.

Halmazati büntetésként marki-zaj-t és pankotai lilit..😂

márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Te miről beszélsz?

Ki nem szarja mi érez.

Többet ne bűnözzön.

márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Én azt nem értem, hogy ha "a kivégzés sem elég", akkor azon túl még mi van?
márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csiklandozás.
márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!