Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz, ha Magyar Péter...

Mi lesz, ha Magyar Péter "bizonyítéka" semmis lesz és csalódni fogsz?

Figyelt kérdés

Kiábrándulsz belőle vagy követed ?


A logikus jelek szerint blöff az egész. Akinek lenne valamije az a legelején mindent kiterít, mert félne hogy baja esik. Amikor behívták az ügyészségre multkor már rég bemutatta volna. Mi lesz ha megint elmarad a messiás csoda?



márc. 25. 19:42
A kérdező szavazást indított:
A hitelességét veszti. Megy a levesbe nálam.
Továbbra id fennmarad alternatívaként. A többi dollárbaloldali párt sem kevésbé hiteltelenebb
Követem őt és pártját, mert......
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Akkor lecsukjak…. Hisz a fidesz nem fogja ezt annyiba hagyni…
márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy csak általánosságokat mond a felesége semmi konkrétumot, ebben az esetben minden megy tovább van akinek így is tetszeni fog és van akinek nem.
márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem a bizonyítékkal lesz gond, hanem annak kezelésével, szakértői vizsgálatával. Mindenesetre örülök, hogy nyilvánosságra hozza és nem arra kell hagyatkozni, amit a média lehoz róla.
márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Huth Gergely most hebegett habogott vörös fejjel atv ben szerintem már tudják miről lesz szó benne
márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

"A logikus jelek szerint blöff az egész. Akinek lenne valamije az a legelején mindent kiterít, mert félne hogy baja esik. Amikor behívták az ügyészségre multkor már rég bemutatta volna. Mi lesz ha megint elmarad a messiás csoda?"


Tudod, egy jó stratéga nem lövi el minden puskaporát azonnal.


Meghallgattam ezt a mai interjút. Elmondása szerint a hangfelvétel alapján csak Rogánra bizonyítható, hogy benne van a buliban. Az viszont szimpatikus volt, hogy nem kezdett el olyanokat igérgetni, hogy majd tüntetéseket szervez, meg barikádot áll. Egy esetleges tüntetést majd ráfog még érni ezután is indítania.

márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem kis dolog lehet hogy Rogánnak és Orbánnak külön össze kellett ülnie szombaton egy étteremben hogy gyorsan átbeszéljék.
márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Eltelik egy nap, osztan szerda lesz.
márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy idegbeteg otthoni beszélgetést felvesz...

Otthon én is bármiről bármit mondhatok...

Ha azt semmi sem bizonyítja kétséget kizáróan, akkor ennyi...

márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapból nem kellene hasra esni tőle,mert elgajdolt infokat,amiket eddig is mindenki tudott.Pártot akar alapítnani,mert bíztatják az emberek.Mintha nem kiszámítható lett volna,hogy majd lesz mire fognia a kezdetektől meglévő szándékát.Bírom,hogy az emberek minden nárcisztikustól meg pszichopatától hasra esnek,mert mond 2 szép szót,aztán meg "derült égből villámcsapás" "ki gondolta volna"...Persze addig is aza sz.r,aki nem naív a semmitől.Mert ez az,meglovagolja az e.berek változásra való éhségét,de ennyi.
márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

És mi lenne a megoldás?

márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!