Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk az aktuális miniszterel...

Nálunk az aktuális miniszterelnökre miért szellemi vezetőként tekintenek?

Figyelt kérdés

Holott a politikus az egy közszolga. A miniszerelnök is. Pártállástól függetlenül.

Leginkább Orbán Viktor esteén látom ezt, hogy nagyvezérnek, meg vezetőnknek emlegetik. De ő nem minket vezet, hanem a bennünket kiszolgáló államaparátust. Nekem ő (és egyik politikus sem) nem a vezetőm, hanem azért fizetjük őket, hogy intézzék a dolgainkat.


márc. 26. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Orbán viktor egy mocskos bűnöző, efy undorító patkány.
márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Evolúcionálisan a génjeinkben van. Egyiptomban a Fárao Isten volt. A középkorban a Király teljhatalmú volt. Vezetni kell a népet. Az ember bűnrehajló természetű. Kell egy erős vezető. A mai nyugati liberális vezetők nagy része meleg, pedofil, azt se tudja fiú-e vagy lány. Ezért ilyen ramaty a világ
márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, talán ha odafigyelnél arra amit Orbán beszél akkor értenéd miért tekintenek rá szellemi vezetőként IS az emberek.

Talán azért mert nem csak miniszterelnök, de mellette egy intelligens, értelmes ember is aki érti a nagyvilág dolgait, ismeri az ide vonatkozó elméleteket, politikai folyamatokat és jól meg is tudja világítani az összefüggéseket. Amiket pedig mond azok rendre be is igazolódnak.

"Nekem ő (és egyik politikus sem) nem a vezetőm, hanem azért fizetjük őket, hogy intézzék a dolgainkat."

Ez te vagy. Mert nem is érdekel téged, hogy mit gondol, mit miért mond, mi az amit a helyzetünkről, a jövőnkről, lehetőségeinkről gondol.

Nem mindenki beszél róla úgy, hogy nagyvezér, meg vezetőnk - és se tettem soha. Akiktől meg hallottam azok pont amiatt mondták, mert a ballib ostobákat ezzel akarják idegesíteni = poénkodtak.

márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-mas, értem, hogy mit akarsz mondani, de úgy vélem, hogy kioktató hangnem nélkül is megérteném.
márc. 26. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Tudod van az a mondás, hogy amilyen az Adjon Isten, olyan lesz a Fogadj Isten!

A kérdésedben leírtaknak megfelelő a válasz.

márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
3# Ahogy vonul az utcán mint egy cigány bűnöző, ahogy arrogánsan pofázik... maximum a te szellemi vezetőd lehet.
márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!