Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Varga Judit mai...

Mit gondolsz Varga Judit mai posztjáról?

Figyelt kérdés

Mikor lehetett ez az eset??


Mert V.J. politikai (tehát nem a szrmélyesén mert az zárt) oldalán a képek között (2o23.Jan.07) vihogva együtt kirándulnak.



Ha igaz, akkor sajnálom. De miért most jönnek elő, miért nem akkor?


A HVG kijelentett rendőri reportban miért nem volt ez a fizikai tett benne?


márc. 26. 12:12
A kérdező szavazást indított:
Varga Judit írta
Nem Varga Judit írta,
20 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Propaganda.
márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem lekkevésbbé hihető hogy a nyüszüge nyápic péter bántalmazta volna a férfias zorall jutkát. Előbb nézem ki a némberből hogy lekeverjen pár pofontost petyának. Mindenesetre jól fealadták a leckét a libsi lezbi femináci balf.sz kurzusnak hogy akkort most ki mellé is álljanak? Messiás péterük mellé, vagy a családon belüli erőszakban szenvedő nerbuxa mellé? 🤣
márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Hadházy szerint ezt a felvételt Polt Péter legfőbb ügyész annyival elintézheti, hogy Varga Judit tévedettt, illetve igazára nincsen bizonyíték.

Igaza van.

márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Lényegtelen hogy ki írta, Varga Judit az arcát adta hozzá. És jelenleg ott állunk, hogy semmivel sem támasztotta alá a rágalmait, ellenben Magyar Péter bizonyította, hogy nem a levegőbe beszélt.

Arra pedig felhívnám a figyelmet, hogy Varga Judit ezzel elismerte, ami a felvételen van. Mellé teszi, hogy nem úgy gondolta, de egyértelműen alátámasztja hogy ezek a szavak így elhangoztak a szájából, szóval a felvétel hiteles.

márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Kizártnak tartom, hogy ő írta volna. Időközben törölték is az oldalát, ez is azt bizonyítja. Szerintem lesznek itt még érdekes dolgok.
márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Amikor veszekedtek, amiről jelentés készült, felment hozzájuk a miniszterasszonyt védő rendőr, amikor csak szóváltás volt és bántalmazás nem.

Ha korábban bántalmazta volna, akkor már le lenne csukva Magyar Péter. Vagy ha kényszerítette, fegyegette volna, már akkor is régen ülne.

Akkor szerinted?

márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem szép dolog VJ sérelmeit semmibe venni a kormány és saját korábbi miniszteri pozíciója miatt. Attól még nem volt joga a férjének bántani. Na, meg a szememben MP sem az erkölcs és a tisztesség mintaképe.

VJ nyilván azért nem jött elő ezzel korábban, mert nem akart botrányt. Nemcsak VJ, de teljesen hétköznapi, úgy értem, nem ismert nők sem akarják, hogy tudják róluk. Most már gondolom, úgy van vele, hogy mindegy, ha már botrány, akkor legyen botrány, akkor már ez is belefér.

márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4# Így van, nem cáfolt.
márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
8# de cáfolt, úgy hangzik, azt mondtam a fenyegetés hatására, amít hallani akart...ez nem cáfolat???
márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

5: Semmit nem töröltek, ott van a bejegyzés.


[link]

márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!