Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznél mikor esik le,...

A Fidesznél mikor esik le, hogy Varga Judit pontosan időzített áldozatpóza senkit nem fog meghatni, akkor sem ha van valós alapja?

Figyelt kérdés

Az összes influenszer nyomja most a Magyar Péter nőverő dumát, de ez csak népszerűbbé teszi a tagot.


Ez mikor esik le a Karmelitában?



márc. 27. 11:49
A kérdező szavazást indított:
Előbb-utóbb rájönnek
Pánikolnak, egyelőre nincs jobb ötletük.
Szerintem ez jó taktika
11 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Itt nem az a vicces, hogy kit, hat meg és kit nem, hanem, saját maguk vallják be, hogy semmit sem ér a rendszerük és a saját törvényeiket sem tartják be :D

létezik olyan, hogy önállamcsőd? :D

márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%

A MP rajongóknak mikor esik le, hogy Magyar Péter a Simicska és MZP műsor újratöltve


Tovább fogja erodálni a baloldal szavazóbázisát

márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2:


Ez a másik ötlet? A Miniferi2?


Hát… nem tudom elég lesz e

márc. 27. 11:55
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

2, nekem ez már tegnap reggel hétkor leesett, hirtelen felébredve igy keltem fel, hogy össze is tört, de akkor is vicces, ahogy Báyer Münchentől, a fél kormányig most sorra vallják be, hogy az ország egy diktatúra és semmit sem érnek a törvények ebben az országban!


Tegnap reggel úgy leesett, hogy össze is tört.

márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Az elég szomorú, hogy valaki attól népszerű lesz, ha elmondják róla, hogy bántalmazó.

Ha valakinek ilyen "messiásra" van szüksége, annál eléggé alacsonyan lehet a léc.

Ez kb. a minden megoldás érdekel szint. Az ilyenekből semmi jó sem szokott kijönni.

És ha tényleg bántalmazás történt, akkor persze egy újabb lehetőség, hogy beletapossanak a bántalmazott nőkbe. Most láthatják, hogy mennyire érdemes elmondani, megszólalni. Semennyire, mert mindig te leszel a rossz. Aztán csodálkozunk, hogy miért történhet meg bármi otthon.

márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Látod, hogy az itteni vidéki tuskó szavazók is elhiszik, hogy 2 nap alatt 3 könyvnyi szöveget megír a bántalmazásról, eddig meg semmi nem volt csak pedofilokat mentett fel.
márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

“És ha tényleg bántalmazás történt, akkor persze egy újabb lehetőség, hogy beletapossanak a bántalmazott nőkbe. ”



“Az Istanbuli egyezmény tulmisztifikált” by Judit Varga

márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
7: ja, mert egy egyezmény meg tud védeni az emberi gonoszságtól. Ha így lenne, akkor semmilyen bűncselekmény nem lenne, hiszen vannak törvények, szabályok.
márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem őrült kapkodás van. Röhej az egész. Már attól sem tartanak, hogy mennyi kártérítést kell majd fizetniük Magyarnak a rágalmazási perek során. Hát valószínűleg jó sokat... De most mindennel próbálják ellehetetleníteni MP szavát.

Attól még, hogy elvileg MP verte VJ-t, kimondta, amiket kimondott. És hogy fenyegetésre tette? Akkor miért mondott neki ellent a hangfelvételen? Aki meghallgatja, tudja, hogy nem igaz. Ezért nem is játsszák le sehol teljesen a kormánymédiában.

MP meg jogász, ügyvéd. Ha ilyen könnyen felelősségre vonható lenne bántalmazásért, nem kezdett volna bele ebbe az egészbe. Ráadásul ha tényleg bántalmazta volna, és egy kiabálásról jegyzőkönyv készült rendőrök jelenlétében, hogy nem készült jegyzőkönyv fizikai bántalmazásról? Lenne még pár kérdésem, de sztem túlragoztam és már nem is a kérdésre válaszoltam xd

márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

"2 nap alatt 3 könyvnyi szöveget megír a bántalmazásról"


Miért ne? Láttad, hogy egyesek itt milyen kisregényeket írnak pár perc alatt kérdés vagy hozzászólás címén? :D

márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!