Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijöttek a friss eredmények:...

Kijöttek a friss eredmények: jelenleg Karácsony 39%-on, Vitézy 22%-on, Szentkirályi 16%-on áll, a többi jelölt 1-2%, meglepő?

Figyelt kérdés
Budapestiek, ti is valami hasonlóra számítotok júniusban? Vagy lesznek itt még visszalépések?

márc. 27. 15:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
24%

Nem látsz fejlesztéseket? Akkor szerintem vagy nem vagy Budapesti, vagy csak otthon ülsz, és Budapestet csak a Metro újságból ismered.


Elég sok fejlesztés volt.

De te leradíroztad Budapest térképéről a Lánchidat, a Nyugati pályaudvart, az ökoparkot a Pünkösdfürdőn, a Blaha Lujza teret, a Szentlélekteret, az Andrássy utat, kitörölted a történelemmből a BKV járműpark fiatalodását, modernizálódását... (nem az rubelOrbán-Tarlósmetróra gondolok, ami hatalmas bűn volt) és még sorolhatnám, de a fene se fog vesződni veled sokat, hiszen úgyis maradsz a rögeszmédnél. :)


A kerékpározók száma jelentősen megugrott, és továbbra is növekszik, de a tények nehogy megzavarják a fejedet. Hollandia is kb. ilyen szar hely volt néhány évtizeddel ezelőtt biciklizés szempontjából, mint Budapest 19 előtt, aztán mégis hova jutottak.

Hogy valamit nem bírsz megérteni, az lehet, hogy nem azt jelenti, hogy értelmetlen, lehet, hogy a te készülékedben van a hiba.


Hát igen, ezért szerinted egy Geréb Dezső kell ide minimum Karácsony helyett.


Hát lehet, hogy sírt a COVID miatt, normális ember nem röhög tragédián, viszont rendesen helyt állt a krízisben, és nem állt be a kussoló tömegbe, és kimondta, hogy a kórházak a gócpontok, vigyázni kéne. Talán ha az Orbánék nem a korrupcióval na meg a farokméregetéssel lettek volna elfoglalva, akkor ezerszer hatékonyabban is kezelhették volna a helyzetet.


Inkább nem minősítem, hogy te miket írtál. Jó Metro olvasást. Ja a fotópályázat nyertesei állami kezelésű ill. Fidesz önkormányzati vezetésű vagy magánterületek voltak, de a tények téged úgyse hatnak meg.

ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Jaj neee még 4 év KG neee
ápr. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem:

KG : 1%

SzA : 2%

VD : 97%

ápr. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Szerinted
ápr. 2. 08:52
 25/28 anonim ***** válasza:
37%

De te leradíroztad Budapest térképéről a Lánchidat ->tarlósék kezdték el. 2017-es keltezésű a szerződés. Karigeri megörökölte.


a Nyugati pályaudvart, Nyugati felújítás? TE szerencsétlen, az a MÁV területe. :DDD A MÁV írta ki a közbeszerzést, nem a főváros. Istenem....

Ne akaszd már Geri nyakába. Jesszusom ember. :D

Itt van a közbeszerzési értesítő, nézd már meg. :DD

[link]


BKV jűrműpark BKK kezdetével kezdett el fiatalodni, 12-ben.


Andrássy út? 1 hete mentem arra, mi változott ott?

Szentlélek tér? Napi szinten használom, ugyanolyan lepukkadt mint volt.


Ember aki ennyire nem tudja szétválasztani az érzelmeit a valóságtól arra azt szokták mondani, hogy ostoba propagandista.

ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

COVID, rendesen helyt állt a krízisben? Mi van?

EMber, te olvastad valaha az önkormányzati törvényt? Látod mi van ott leírva kerületi önkori és fővárosi polgi hatáskörébe?

Olvastad a COVID jogszabályokat? Én igen, mindet, mert jogi területen dolgoztam akkoriban.


EMber, te olyan osotba vagy hogy fáj olvasni amiket ideböfögsz. :DDD


Helyt állt. XDDDD

ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

ma 11:38


"De te leradíroztad Budapest térképéről a Lánchidat ->tarlósék kezdték el. 2017-es keltezésű a szerződés. Karigeri megörökölte."


- Nem árt egy kicsit ismerni a tényeket.

Ezzel kapcsolatosan semmit nem örökölt a problémán kívül Karácsony.

Tarlós igaz, hogy elkezdett a Lánchíddal foglalkozni, konkrétan még olyan közbeszerzési pályázatot hozott létre, amiben az Alagút és a Lánchíd felújítása egyben van, mert ő jóban van ugyebár Orbánnal, és maaaaajd őőőőő szerez pénzt. Hát nagyon nem jött össze neki, így visszavonta a pályázatot, hisz nem volt elég pénz a két dolog együttes felújításra. Karácsonynak tehát teljesen elejétől kezdve kellett új közbeszerzést kezdeményeznie immár csak a Lánchídról.


Hozzáteszem, hogy Tarlós már sokkal korábban, nagyon rég csináltatott egy tanulmányt a Lánchíd állapotáról, és abban pl. benne volt, hogy a túlterhelés és a tűzijáték nagy mértékben hozzájárul a híd amortizációjához, egyikkel kapcsolatban se lépett semmit. Karácsonynak ez volt az első lépése, hogy csökkentse a további károkat. Ha Tarlós még akkor belefogott volna, ahogy ígérte, akkor sokkal kevesebbe került volna, hiszen akkoriban még sokkal jobb állapotban volt a híd. Villoghatott volna 2019-ben, hogy már rég kész a felújított Lánchíd és Alagút.

Hát nagyon nem így lett.


"a Nyugati pályaudvart, Nyugati felújítás? TE szerencsétlen, az a MÁV területe. :DDD A MÁV írta ki a közbeszerzést, nem a főváros. Istenem...."


- Már megint lyukra futottál. :D A térre, metróállomásra gondoltam, ill. ezen belül konkrétan a Tarlós által bénán felújíttatott metróaluljáróra, ami szivárgott. A szivárgás feltárása és szigetelése stb. nem kis munka volt. Nyilván nem a MÁV végállomásra.


"BKV jűrműpark BKK kezdetével kezdett el fiatalodni, 12-ben."

- Igen, Karácsony meg folytatta erősen. Új buszok, villamosok...


"Andrássy út? 1 hete mentem arra, mi változott ott?"

Lehet, hogy valamit kéne szedned a romló memóriádra, vagy mindig is ilyen volt?!

Nem emlékszel a Tarlós műfüvére? Na azt felszedték, az az alatt lévő gombatenyészetet, háborús sitthalmot műgonddal kiszedték, ami már csak azért sem volt egyszerű feladat, mert a fák gyökereit meg akarták kímélni, szóval elég speciális légfúvásos módszert alkalmaztak, és rendes talajjal pótolták, és virágokat ültettek oda. Ezzel a fák élettartamát növelték meg, ill. sok új fát is ültettek. Tehát hőszigeteket hoztak létre. Ja, és ivókutakat. Nem csak az Andrássyn, hanem városszerte.


A Szentlélek tér projekt folyamatban van, de ha nem veszed észre, akkor bizonyára annyira droid vagy, mint egy drogos megafonos.


"Ember aki ennyire nem tudja szétválasztani az érzelmeit a valóságtól arra azt szokták mondani, hogy ostoba propagandista."

- "Ember aki ennyire nem tudja szétválasztani az érzelmeit a valóságtól arra azt szokták mondani, hogy ostoba propagandista." (egy ideillő idézet egy klasszikustól) :DDDDDDDD


"Olvastad a COVID jogszabályokat? Én igen, mindet, mert jogi területen dolgoztam akkoriban."

Még a végén kiderül, hogy Nyunyókához van szerencsénk! :D

Képzelem!


Nyilván én is csak arról a krízis helytállásról beszélek ami Karácsony hatáskörébe tartozott, és ő megtehetett figyelembe véve a lehetőségeit.


"EMber, te olyan osotba vagy hogy fáj olvasni amiket ideböfögsz. :DDD"

- Én mondjuk élvezem, hogy nyilvánosan hülyét csinálsz magadból.

ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Amikor megkérdeznek, hogy olvastad -e azt a kb. 15 sort a törvényből, hogy felfogd miért írogatsz baromságokat, akkor csak annyi a válasz, hogy nyunyóka.


Te tényleg ostoba vagy. Kb. olyan szinten vagy agyban, mint az agyhalott vérfideszes, csak a másik oldalon folyik a nyálad.

ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!