Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem ír arról senki,...

Miért nem ír arról senki, hogy Szabó Márton Csokit megverte egy politikus tegnap este?

Figyelt kérdés

márc. 28. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Na miért?
márc. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Szabad a gazda!
márc. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Reggel lesz majd csak adásban. Akkor fog nagyot emnni a téma.

Élőben ugye csak fizetősen lehet nézni a műsort twitchen, az ma volt ugye, itt beszélt Csokker erről. De a többség az ingyenes vágott verziót nézi csak. Az most reggel jön majd youtube csatornájukon.

márc. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szabó Balázs ment neki Csokinak.


Apáti meg Ádámot akarta megverni fél éve.


Nem bírják a kritikát ennyi. Feljelentés történt nem mint a jucus esetébe.

márc. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem írnak, mert senkit nem érdekel, én azt se tudom, hogy kik ezek.
márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"én azt se tudom, hogy kik ezek"


Semmi gond, csak 200 ezres tüntetést dobtak össze a fideszes pedofília ellen meg napi 150-200 ezren nézik a reggeli műsoruk.


Sok az m1 mi nertárs?

márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Közmédiából csak az M4-et szoktam nézni, szóval nem tudom, mondanak-e róluk bármit is a híradós csatornán. Influencereket se követek, abból már kinőttem, igazából el se kezdtem. Amikor én voltam huszonéves, akkor még nem voltak ilyen videós csatornák.

El tudom képzelni, hogy vannak követőik, meg hogy felpörög a fb vagy bármi, ha egyikük feltölt ezt-azt, de az csak egy szűk réteg.

márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!