Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az önkormányzati és EP-választ...

Az önkormányzati és EP-választason ti a Momentum vagy a DK-MSZP-Párbeszéd listájára szavaztok ellenzékiek?

Figyelt kérdés

márc. 28. 12:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Momentum a legjobb opció, szóval kizárásos alapon rájuk.
márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
10) de ha egyikre sem szavazol, akkor a nagymamák, nagyoapák szépen rászavaznak a Fideszre. :) Ezt a hozzáállást 2022-ben sem értettem.
márc. 28. 13:35
 13/22 anonim ***** válasza:
25%

12-es


Én meg ezt a mantrát hallgatom 2014 óta.... hallkan súgom meg 2024 van...2034-ben is ezt kell hallgatni még?


Mikor, komolyan kérdezem mikor juttok el végre oda, hogy ezzel az ellenzéki bandával nem... lehet... kormányt... váltani...2068-ban fog lesni a tantusz?


Fidesz leváltásához előbb az ellenzéket kell leváltani...

márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

#13

"Mikor, komolyan kérdezem mikor juttok el végre oda, hogy ezzel az ellenzéki bandával nem... lehet... kormányt... váltani...2068-ban fog lesni a tantusz?"

Mondjuk pont ugyanez volt elmondva csak mindig mások által 2014-ben. Mikor fog leesni a választóknak egyszer is, hogy ha végre CSAK EGYSZER normálisan mindenki elmenne és szavazna, akkor már meg is lett volna a kormányváltás?

márc. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Bereczk Jénos ***** válasza:
80%

Valamit nem értek, milyen pártra szavazzunk? Én pl MDF-es vagyok (Minek Dolgozzunk Feleslegesen!), talán egyedül, így a szavazatom semmit sem ér!!!

Mivel sokan, illetve mindenki egy pártra szavazhat, mindenki elvesztheti a szavazatát!!!!!

Hol van a hiba? Ha ragaszkodom az EGY párthoz, az annyi mintha részt sem vennék a választáson, így azok akik így tesznek kizárják magukat, márpedig egy szavazónak joga lenne bárkire szavazni!!! Például én minden pártra szavaznék, a végeredmény EGY szavazat!!! Mikor vége a választásnak én EGY szavazatommal, minden pártban EGY vagyok!!! Hogyan dől el 100 embernél, hogy ki nyer? lesz akire 100 szavazat jut, lesz akire csak 50, vagy egy sem, DE MINDENKI SZAVAZOTT, SENKI SZAVAZATA NEM VESZETT EL!!!!!

Nem kell átpasszolni az én szavazatomat másnak, nem kell bonyolult számításokat végezni, csak össze kell számolni ki az első, a második, az utolsó!!!!! Bárhol leadhatja szavazatát, névvel és lakcímkártyával, ha

valaki kétszer szerepel, nyilván való csalás, lehet büntetni!!!!!!

Kihangsúlyoznám, aki nem akar szavazni, azzal is fizettetnék mondjuk

10 000-Ft hozzájárulást, sokan érte végzett munkáért, járuljanak hozzá a költségekhez, például ha kiviszik az "urnát", de nem az Ő kérésére!!!!!!

Még az előválasztást is meg lehet spórolni, bárki felkerülhet a listára, ha X mennyiségű aláírást összegyűjtött, ha tudja, hogy ez milyen meló,

lebukásnál súlyos büntetés!!!!!!!!!

márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%

Gyurcsánnyal, Kunhalmival, Toroczkaival, Vonával, Schifferrel, Ungárral, MZP-vel a büdös életben nem fogják leváltani a Fideszt!!!

Új (és hitelesebb) emberek kellenek ehhez!

márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Bereczk Jénos ***** válasza:
100%

16/16 én nem a fidesz leváltásáról írtam, hanem arról, hogy hogyan lehetne tisztességes választást elérni, akkor is ha senki sem ért egyet a másikkal, és nincsenek hiteles emberek!!!!!!

Egy szavazónak mindég lenne egy hiteles embere, akiben Ő bízik és ha több ezren rászavaznak, az bizony hiteles lenne! Ez akkor is fennállna, ha az első egy, két, három emberre sokan, több millióan szavaznának, de nem én dönteném el, hogy ki legyen az első!!!!!!

Ma egy pártnak, nem lehet az a feladata, hogy uralkodjon mindenki felett, ez sem Hitlernél, sem Csaseszku-nál nem vezetett jóra, de említhetném a vallásokat is ahová régebben tömegek jártak, ma alig lézeng valaki, viszont nem választás kérdése, hogy valaki ezt vezeti, egy kis csoport

szavazatán múlik!!!!! Jó példa, hogy egy püspök egoizmusát, nem fogadja el egy szűk csoport, a többség egyszerűen kilép, bár megszűnni nem fog, mert kirekesztik maguk közül az árulókat, ez lehet hosszabb idő, de lehet

robbanásszerű változás is, ha ezt belülről hajtják végre!!!!!

Arról is érdemes szólni, mi egy párt feladata??? Zöldek, fákat ültetnek, amik aztán kipusztulnak egy év alatt, fűtsünk fával, arról nem beszélve, hogy égése során károsabb, mint a szén, vagy elektromos repülőgép lezuhan,

már a bemutató előtt, mert nem értenek hozzá, de amíg mások elhiszik, sőt oktatják a sok bla-blát, addig sok áldozat lesz!!!

Pártokra szavazzunk, talán hiteltelen vezetőkre, vagy saját és unokáink sorsára, lehet, csak nem lesz jó vége!!!!!!

Ha túl sok vezető lesz, nehéz lesz győzni, előbb vagy utóbb saját nemzetük kápóivá válnak!!!!!!!!

márc. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Bereczk Jénos ***** válasza:
82%

Petőfi Sándor ezt egyszerűbben írta le!!!!!!

"Habár felül a gálya, s alul a víznek árja, azért a víz az Úr!"

márc. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
39%
Nép Pártjánra, ők külön indulnak, nem félnek ellentétben az MSZP és Párbeszéddel.
márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Bereczk Jénos ***** válasza:

19/19 Mindenki külön indul, de ne beszéljünk pártról, mert egyik párt tagja sem szavaz szívesen a másikra!!(Ez volt az előválasztás hibája!!) Én direkt a jobbiknál szavaztam, és hülyén néztek rám, aztán másnapra hoztak olyan szavazólapot, amin más pártra is szavazhattam, de akkor már látták, amit előzőleg mondtam, totális bukta lesz, mert másnap már senki, vagy alig jöttek!!!!

Vegyük úgy hogy van 1-es, 2-es, 3-as, ......400-as induló, mindenki tudja kire fog szavazni!!!!

Az 1-esre 100 szavazat, a 2-esre 200-szavazat, a 3-asra 5000-szavazat, a

400-asra 6000000-an szavaznak, mindenki a számára legjobbra, de az is előfordul, hogy egy személy, szavaz az 1-es, 2-es, 3asra, is, ez nem rengeti meg a 3-as és 400-aok létszámát!!!!! De Ő, mint személy szavazott!!!!

Felállt egy sorrend, mindenkinek meg van a helye, lehet egyezkedni ki kivel köt HÁZASSÁGOT!!!!!

Nyilván, ha sok ember lehetősége össze tud jönni egy pártba, akkor azok működhetnek együtt, ha mondjuk ez számukra nem megoldható, akkor széthullhatnak és megszűnnek, de ha többre szavazott, a második vagy harmadikban érvényesítheti a szavazatát, akkor nem vész el!!!!!

Nálunk ez így történt, 100 ember szavazott 10-re, volt akire 98, volt akire 2, szavazat jutott, de ha mind összefogtak volna a 60-at akkor sem érték volna el, nagyban ez természetesen más, kipöckölhetik akár az elsőt is, de nem úgy mint az ügyvéd úr elképzelte, az én szavazatomról ÉN

DÖNTHETEK!!!!!!!! Gondolom érthető mindenkinek!!!!! Ha nem érthető,

utólag nem kell siránkozni!!!!!!

márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!