Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok a magyar foci...

Liberálisok a magyar foci rossz? Akkor mivel magyarázzátok azt, hogy a válogatott 2-0-ra legyőzte Koszovót, míg a nálunk erősebb Svájc oda-vissza nem tudta legyőzni őket?

Figyelt kérdés

márc. 28. 18:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Koszovót megverni nagy dicsőség valóban. XD
márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Liberális vagyok, Dvsc ésmagyar foci fan, továbbá nagymagyar. Utálom a fideszt. Ilyenkor mivan?
márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
Kit érdekel a szaros foci? Magasról leszarom hogy orbán bandája közpénzmilliárdokkal kitömve és állami sajtó által bő nyállal felszopva épp milyen mikronemzetet ver meg egy elbundázott meccsen. "Kicsit" fontosabb dolgok is vannak most az országban.
márc. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Koszovót..!
márc. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

"Milyen, mennyi magyar van a válogatottban?"

Az összes játékosunknak köze van valamilyen szinten Magyarországhoz, a magyarsághoz.

márc. 29. 07:33
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

#15

Így igaz! A legtöbb pl. Nego-nak van.

márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16

Negoban több a magyarság, mint egyes libsiknél

márc. 31. 12:15
 18/22 anonim ***** válasza:
64%

Mert ti fityiszes hazaárulók fogjátok megmondani, kiben van magyarság... Édes jó istenem...

Négus focisták, kínai rendőrök, filippínó buszsofőrök, ukrán szalagmunkások... Mindegy, csak ne magyar legyen, igaz?

márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Liberális vagyok. Utálom a fideszt. Szeretem a focit. Szeretem a magyar focit. Jelenleg jó a magyar foci, nagyon várom az EB-t. Ilyenkor mi van?

Ez csak a ti fejetekben született meg, hogy aki liberális, az nem szereti a hazáját. Kikérem magamnak, hogy megkérdőjelezd a magyarságomat.

ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

19


Szerintem az utálja a hazáját, aki nem liberális

ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!