Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem állnak be az emberek...

Miért nem állnak be az emberek Gyurcsány mögé? Mikor jöttök rá hogy ő az egyetlen remény?

Figyelt kérdés
Gyurcsány egy 21. Századi, nyugatos Magyarországot szeretne. Ahol az EU nem ellenség hanem társ, ahol nem stadionokat építenek hanem oktatásba és egészségügybe fektetnek. Ahol nem Mészáros lőrinc vagyona gyarapodik, hanem az emberek fizetése emelkedik. Ahol nem hatvanpuszta épül hanem autópályák, utak, iskolák stb. Ahol nem Oroszország a minta hanem a nyugat. Emberek ébresztő !!!

márc. 29. 13:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Te szegény, ha ezt komolyan gondolod, és nem viccnek szántad, imádkozom érted! Gyurcsány meg a remény... feldobtad a napom! :D
márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Amúgy azt kihagytam hogy Gyurcsány idején volt panel program, azóta nincsen. :) persze lehet rajtam röhögni nyugodtan, de a tények azok tények maradnak. Ha azóta is Gyurcsány lenne az elnök valószínűleg már nyugati szinten lenne az ország. Még ha ezt nem is akarjátok elfogadni, mert Gyurcsány fóbiátok van.
márc. 30. 16:25
 23/27 anonim ***** válasza:

"Gyurcsány idején volt panel program, azóta nincsen"

Akkor olvasgassál picit:

[link]


Egyébként nyilván nem az volt a baj vele, hogy akkoriban volt panelprogram - de a panelprogram nem is oldott meg minden gondot.

márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%

"nyugati szinten lenne az ország"

Sok tekintetben így is nyugati szinten van. Sőt, van, amiben jobb is, mint a híres nyugat.

márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező 16-osa: én is középiskolát kezdtem a végén. Emlékszem, mikor apám fal fehéren hazajött, hogy vagy bevállalja a fizetéscsökkentést, vagy kirúgják. 4 gyerekkel, lakáshitellel. Ez volt a csodás 2009. Meg voltak még ott kórházi széfek, vizitdíj, tandíj és egyéb szépségek. Picit fiatalabb vagyok nálad, de nekem nem az rémlik, mint neked. Anyám biztos megélhetése pedig apám volt, mert lecsapták a telefont jelentkezéskor, ha szóba került, hogy 4 gyereke van.
ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
22. ha budapesti vagy, látogass el Csepelre és nézd meg a paneleket. Minden felújított panelt - melyek csak szaporodnak - 2010 után újítottak fel.
ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
68%

Igen, Gyurcsány fóbiánk van és az ország pusztító többségének is. Nem véletlen az hogy vele járatják le a többi politikust.


Az az ember reménytelen, a létezése is elveszi a reményt hogy le lehessen váltani Orbánt.


Az mindegy hogy te hogyan vélekedsz róla vagy mi a véleményed. A többség elutasítja őt, és inkább Orbánra szavaz mint hogy visszatérjen a Gyurcsány korszak.


Ő már soha nem fog kapni még egy esélyt, mert az ellenzéki szavazók többsége is elutasítja őt.

ápr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!