Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Varga Judit...

Mi a véleményetek Varga Judit és Magyar Péter utó(héja)nászáról?

Figyelt kérdés
márc. 29. 14:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egész családi cirkusz csak figyelemelterelés a hangfelvételen elhangzottakról.
márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak terelés a hatalmas inflációról.
márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Kezd unalmas lenni a Magyar Péter ellenzék messiása sorozata.
márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14-es, jaj ne is mondd, mióta a hülye Megafon is ezt tolja, meg már Frizbiben is a bulvárt duzzasztja a NER, nekem is a könyökömön jön ki!


De főleg a Varga Judit-féle Máunika-show a bulvármédiában, "Segíccség, most jöttem rá hogy áldozat vagyok!" meg a "Megvert az uram, a testőreimmel együtt!" címmel.


Ez csak médiaszemét, hogy eltereljék a figyelmet arról, amit Varga Judit a saját szájával mond a hangfelvételeken (nem tudva, hogy felveszik)!

márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen komoly dologgal nem vádolja. Szerintem ezek összejatszanak, V.J. még nem tud kilépni a maffiakormány karmai közül. Zsarolhatják még.
márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közünk hozzá. Figyelemelterelni akarnak, hogy ne a hangfelvételre figyeljenek az emberek.
márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%

az hogy röhejes hogy a fidesz hogy kapaszkodik mindenbe, főleg a f0s propagandistáiba hogy "magyarpéterasszonytvert", nem tudom görgetni a qva fb-t h ne ezt dobálná fel.

mp meg jó gáz hogy rejtett hangfelvétellel próbálja lejáratni, hogy akar így államférfi lenni? aki így indít az sunyi alak. nekem róla zelenszki jut eszembe az is egy épített karakter.

márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!