Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért lenne jobb elnök Biden,...

Miért lenne jobb elnök Biden, mint Trump?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Jelenleg fej-fej mellett állnak a közvélemény kutatásokban. Biden viszont úgy néz ki elkezdett vezetni a billegő államokban is, míg Trump csal golfozgat.

márc. 29. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Biden demokrata, nem mond populista lozungokat
Biden ellen nincsenek perek, nem jár heti szinten meghallgatásokra
Évtizedek óta a legalacsonyabb a munkanélküliség az USA-ban
Stabil az USA gazdasága, sok a beruházas, csökken az infláció
Trump se volt képes megoldani a határproblémát, most megint azzal kampányol
Trump hívői megtámadták a Capitoliumot, egy ilyen ex-elnök már emiatt is megbukott
20 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Valójában nincs nagy jelentősége. Elnöknek, a tévhitekkel ellentétben, nincs kizárólagos hatalma.
márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem lenne jobb...
márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát az, hogy Trump ellen tárgyalások vannak az nekem már egy kizáró ok. Én Bident támogatnám.
márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

A fidesztől tudom. Amit a fidesz akar, annak mindig az ellenkezője a jobb. Mivelyen durva dolgokat mondott Biden, aszongya' Ő a demokráciát védelmezi, ellenben Orbánnal, és Trumppal.

Lehet Biden elfelejti a gyereke nevét, de nem felejti el soha a demokratikus értékeket. Ráadásul nem az erős mellé áll, az erősek mindig a gyengék mellé állnak, nem asszisztálnak ahhoz hogy a gyengéket eltapossa az erős. Ukrajnát Oroszország.

márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak lenne, már most is jobb.
márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%

3: amúgy biden ellen is indult eljárás mert nála is találtak titkosított dokumentumokat. ő se tiszta.

bár aki a fiával se bír az hogy vezet egy világhatalmat?

márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6) de le is zárták az ügyet tudtommal.
márc. 29. 21:54
 8/20 anonim ***** válasza:
márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

Biden se százas, de legalább nem őrült meg annyira mint Trump.


#8

"én inkább a kettős mércét látom"

Semmi kettős mérce nincs, amíg Trump hatalmon volt addig rajta se kértek számon egy csomó mindent. Többek között magáncégek szabályzatát is megszeghette közösségi platformokon anélkül, hogy tiltották volna, akkor került tiltásra, amikor bukta a pozícióját.

márc. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne jobb, mindkettő alkalmatlan arra a munkakörre amit be szeretnének tölteni, az igaz, hogy teljesen más okok miatt.
márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!