Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kilépnénk az Unióból,...

Ha kilépnénk az Unióból, melyik ország fejlettségén lennénk? Ukrajna, Moldova elképzelhető, legrosszabb esetben Marokkó, de ez csak az én véleményem.

Figyelt kérdés

ápr. 1. 03:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

19. Nem tudom, szerintem pont, hogy kamuzol. Apám is programozó, ő konkrétan volt, hogy a szabadságáról bement, pedig nyaraltunk, mert azonnal kellett. Éjszaka rengetegszer dolgozott tovább, mert haladni akart. Inkább egy picit hosszabb időt kért, de amit kijelentett, azt a határidőt tartotta és működött a programja.

Szerintem csak fikázni akarod a magyarokat. Bár nem tudom, ez neked mivel teszi boldogabbá az életedet.

ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
40%

#22 konkrétan a tata-nál dolgozom indiaiakkal főleg, de mindenfélével 🤣 volt még több bank, epam, 4ig


Szóval a magyarokat nem azért programoztatják mert jók, hanem mert olcsók.


Haverom, is havi 2,5 miskányi eurot keres itthonról bedolgozva holland cégnek, és mondja, hogy nagyon jól jár vele a cég, mert nyugati fejlesztő társainak sokkal többet kell fizetniük.


Munkamorál 🤣🤣🤣🤣 https://www.youtube.com/watch?v=VamIeA10-HU

Ez ma is így megy, észlelhető az építkezéseken, sok üzletben.


A magyar munkaerő egyetlen előnye az olcsóság, és hogy EU polgár...

Igen, be is lehet parancsolni őket dolgozni, mert a létbizonytalanság, napról napra élés nagy úr tud lenni.

ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!