Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jelek utalnak arra,...

Milyen jelek utalnak arra, hogy Magyar Péter nárcisztikus pszichopata lenne?

Figyelt kérdés

Nem mondom azt, hogy tényleg az.



Az érdekel, hogy akik szerint (Baranyi Krisztina, fideszes tábor stb) az és ez tökre látszik a posztjaiból, fellépéseibõl - akkor konkrétan mik ezek a jelek?


Aki ért is hozzá, mondana konkrét példákat? :)



ápr. 2. 21:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Nekem inkább előtte volt egyértelmű
ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Lord Gauldoth ***** válasza:
25%

#8 vagyok


Nem mintha érdekelne a pontozásom, de baromira érdekelne, hogy aki lepontozta a hozzászólásom, az ebben mivel nem ért egyet. Melyik lényegében tényre gondolja azt, hogy ez nincs így. De valószínűleg csak bántotta az ő saját valóságát.

ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hû hát a kérdésre kb. senki nem válaszol csak mellébeszél.


Baranyi Krisztina is mondta pl hogy „a facebook posztjai szóhasználata, a hangvétele“ tipikus példài annak, hogy bàntalmazó.


Gondoltam, aki kicsit ért hozzá/ pszicjológus, elmondja e jeleket - már ha vannak ;)

ápr. 2. 23:21
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
Nehéz lenne megállapítani, ezerféle betegség van... szerintem. Egy laikus ezt nem tudhatja annyira. Én egyáltalán nem látom rajta.
ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
34%
Milyen kis naivka vagy. Ilyen hangfelvétel egy jogállamban már lemondott volna a kormány, de te nárciszozol, meg picotatázol
ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
Csak nézd meg, ahogy napszemüvegben vonul a kamerák kereszttüzében, mint egy Hollywoodi filmsztár. Vegye le a szemüveget, úgy nézzen az emberek szemébe, ne takarja a valódi arcát..és még som egyéb mozzanata, megnyilvánulása utal erre. Aztán lehet, hogy nem ilyen, de ezt sugallja a testbeszéde.
ápr. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Aztán, napszemüvegben sétál a kamerák előtt... ez hallatlan, tankönyvi esete a pszichopatának. Jó, hogy itt mindenki pszichiáter, és ránézésre tud diagnosztizálni.
ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%

Pszichiáterkènt találkoztam jópár személyisègzavaros emberrel. Egyrèszt szerintem a legtöbb vezetõ politikusnak van valamilyen szemèlyisègzavara, màsrèszt nem hiszem, hogy Péter valódi bàntalmazó lenne. Erõs hatàrozott szemèlyisège van, el tudom kèpzelni, hogy se veled se nèlküled kapcsolatban éltek V.J.-vel, de ettõl mèg nem lesz valaki bántalmazó. Ady ès Lèda is ilyen kapcsilatban volt, ettõl még nem gondolom, hogy Ady bántalmazó lenne.

Legtöbb bàntalmazott nõi paciensem kiszolgàltatott helyzetben lèvõ, hatàrozatlan szemèlyisèg. Általàban úgy írják le a helyzetüket, hogy anyagi és èrzelmi függèsben vannak és képtelenek hatàrozott módon (vagy anyagi okokból) vèget vetni a kapcsolatuknak. V.J szerintem soha nem volt kiszolgàltatott helyzetben Pèternek, hatàrozott önnálló egzisztenciával rendelkezõ nõ.

Elkèpzelhetõnek tartom, hogy Péternek is van valamilyen kevert szemèlyisègzavara, ahogy az emberek 10%-nak van (Varga Juditnak és Orbán Viktornak is).

ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem, hogy meg tudnánk mondani.

Mikor például beleszállt a HVG-s újságíróba, mert az lehozta a rendőrségi jelentést, azt eltudom képzelni, hogy nárcisztikusságra utalt. Az viszont nem, hogy utána nyilvánosan bocsánatot kért tőle.

Aztán Varga azt mondta, hogy amiatt is nárcisztikus MP, mert látványosan kerülte, hogy rosszat mondjon róla, az exfeleségéről, meghogy így manipulál, holott szerintem normális ember nem akar Mónika showt csinálni az életéből és nem tárja ki úgy a hálószobája és gyerekszobája ajtaját, ahogy Varga Judit tette (igen, értem, hogy a hangfelvétel is otthon készült, de azon munkáról és közügyről volt szó).

Napszemüveget meg azért is hordhat az ember, hogy komfortérzetet adjon neki és könnyebben a másik szemébe tudjon nézni egy feszült pillanatban.


Nem tudom, hogy milyen MP, de az most biztos, hogy nagy rajta a nyomás, nagy a tét és nagyokat kell mondania. De mondjatok még példákat, ha rosszul látnám.

ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Április 6!!!
ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!