Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szüzeket melyik politikai...

A szüzeket melyik politikai oldal fogadja el inkább?

Figyelt kérdés

Elvileg a jobboldal támogatja a vallást, szóval ha valaki ilyen megfontolások miatt él egyedül, akkor elismerést kéne kapnia. Ellenben mégis ott van a másik szempont, nyomás a családalapításra és megbélyegezni azokat, akiknek nincs gyerekük, dehát a katolikus papoknak sincs (hivatalosan).

A baloldal meg inkább a szexuális kisebbségeket karolja fel, tök jó, ha meleg, transz vagy bármi más valaki, mert ki kell állni mellette. Ellenben a szüzesség ott is ciki, legalább egyik nemmel ki kellene próbálni. Kik tekintik kevésbé problémának?



ápr. 3. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Ne harahudj már, de a szüzesség k#rvára nem politikai kérdés... 😂 Egyéni szoc. probléma.
ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
* ne haragudj * akart lenni, elnézést, elgépeltem, olyan jót nevettem ezen a kérdésen... 😅
ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

A kérdés elég ostoba, mivel mindenki szűzen születik.


Nem kellene mindenkire valamilyen szexualitással kapcsolatos jelzőt aggatni, mert alapjában véve -a társán kívül- senkire sem tartozik, hogy ki milyen szexiális, vagy éppen milyen nem.

A szűznek is lehetnek nemi vágyai, de megfelelő társat keres hozzá, akárkivel mégsem akar megszabadulni az érintetlenségétől. Estleg érzelmi igényei vannak, ami jelenleg nem divat.

Hogy ehhez mi köze bármelyik politikai oldalnak, az engem is érdekelne.

ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
86%
Ezt politikai szempontból sehol senkitől nem hallottam hogy ezzel foglalkoznak.
ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!