Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyeri a főpolgármester-vála...

Ki nyeri a főpolgármester-választást Budapesten?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 20:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%
10) nagyon egyszerű.a fidesznek buknia kell,egyértelmű és világos üzenetre van szükség.mindig a fővárosból indul el a változás.tehát teljesen mindegy hogy hogyan végzi a munkáját mert itt sokkal többről van szó.
ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
"tehát teljesen mindegy hogy hogyan végzi a munkáját" Gratulálok neked, az ilyenek miatt mint te, olyan a város amilyen. Átmosott agyú balos.
ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

#9 Ha, Én Vitézyre szavaznék akkor nem lennék tisztességes magyar?


Ez a kollektív sértegés annyira Bayer, Bencsik szintű. Emiatt az elcseszett mentalitás miatt nem lesz sosem fejlődés az országban...


UI:

Kösz Fidesz és Gyurcsány szekta, hogy ezt így jól megcsinaltàtok, elb***tátok... ilyen okádék, méltatlan szintre vittétek le a politizálást az országban..



Amúgy én K**rá lesz**om ki kinek az ember, nézem az interjúkat, programokat, én Vitézyre szavazók mert a meglátásom szerint ő tudja mit akar és meg is fogja csinálni. Nekem az fontosabb hogy Budapest fejlődjön jó irányba, minthogy ellenzékiként olyanra szavazzak aki nem jól irányítja a várost, akinek jó formán semmi érdemi intézkedése nem volt csak a kormányt szidta Facebookon..

Aki igazából itt hagyta volna Budapestet hogy miniszterelnök lehessen, ennyire fontos neki a város...Ha tegyük fel nyer, mégis mi lett volna? Lemond a polgármesteri posztról? Ennyit ér nekik a budapesti választók döntése?

Biztos jóravaló ember KG, de szakmailag és emberileg is alkalmatlannak tartom erre a posztra.

ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%

13. Az átmosott agyú gideszes és az átmosott agyú balos között semmi különbség nincs. Mindkettőben ott van a felsőbbség tudat és hogy bármit meg kell tenni hogy ne a másik oldalhoz kötődő ember legyen xy pozícióban.


Ezeknek aztán mondhatsz bármit, mintha a falnak beszélnél.


Részemről: én nem utálom karácsonyt mint ember. Nem hiszem hogy rossz szándék vezérelné. De! Teljesen inkompetens a város vezetéséhez. Vitézy elhivatott a munkájával kapcsolatban és nem érdekli a pártpolitika. Aki szidja őt, az egyszer sem hallott vagy olvasott tőle semmit.

ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
#14 bízom benne sok budapesti gondolkodik hasonlóan... De olvasom a kommenteket itt és még máshol és elkeserítő a helyzet.
ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Az elvakult orbángyűlölet miatt sajnos karigeri fog nyerni.
ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%
Én is attól tartok, hogy az "orbángyűlölet" "karigerinek" kedvez, aki azon túl, hogy magas, vékony, és előttem isnmeretlen okból folyton zavartan mosolyog, semmit nem tud. Ja, de! Gyurcsány utasításait végrehajtani.
ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Vitezy a Fidesz embere, ra ezert sem szavazunk a legtobben. A Fidesz vezetese alatt mar igy is megbukott, nem is politikus.
ápr. 4. 10:59
 19/21 anonim ***** válasza:
56%
Karigeri meg Gyurcsány embere. Rá ezért nem szavazunk.
ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
34%

#18!


Ki az a mi? Az elvakult DK-sok?

ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!