Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzéki szavazók...

Ha az ellenzéki szavazók körében mindig a magát harmadik utasnak nevező messiás a népszerű, akkor miért akarnak sokan Karácsonyra szavazni?

Figyelt kérdés

Hazugság az egész MZP és MP jelenség? Valójában nem akarnak a változásra vágyók ellenzéket váltani?

Értem, hogy a DK-s propaganda szerint Vitézy fideszes, de tudjuk, hogy a valósághoz ennek semmi köze. Ők mindenkit fideszesnek neveznek, akiket nem tudnak a saját oldaloukra állítani.

Úgy is kérdezhetnlm, hogy:

MZP és MP szvazók, rajongók!

Ugye Karácsonyt is le akarjárok váltani?

Ha nem, akkor miért nem?



ápr. 5. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony támogatottsága most jóval alacsonyabb, mint amennyivel megválasztották. Annyira nem lennék elégedett a helyében.
ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Hú, kicsit szedd össze magad. Egyszerre csak egy dolgot!
ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Én úgy vettem észre,h akik a jelenlegi ellenzékkel (DK-MSZP-Gyurcsány stb.) elégedetlenek, azok nem fognak Karácsonyra szavazni, mivel Karácsony pártja a párbeszéd nem mérhető, így mind az európai,mind a főpolgármester választáson a DK-val közösen indulnak, sokaknak ebből a tömbből ugyanúgy elege van, mint a fideszből.

Ha megnézek bármilyen ellenzéki közegből videót Partizán,Szabad Európa stb.,ott a kommentelők 90%-ban Vitézyt támogatják, Karácsonyról meg nem igazán láttam pozitív kommenteket mostanában (max itt a gyakorin).

ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én senkire sem fogok szavazni.
ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

"Értem, hogy a DK-s propaganda szerint Vitézy fideszes, de tudjuk, hogy a valósághoz ennek semmi köze."

Tehát egy fideszes államtitkár nem fideszes. Oké. :D

Valaki túl sokat drogozott.

ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!