Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter elszámoltatná...

Magyar Péter elszámoltatná Gyurcsány Ferencéket?

Figyelt kérdés
Most mondott egy olyat a beszédében, hogy az Orbán kormány nem számoltatta el Gyurcsányékat. Ő vajon megtenné?

ápr. 6. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Indokolja már meg valaki, hogy miért pontozott le?


4-es voltam

ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Olyan mókás, mikor emberek azt gondolják, hogy ha 4 évente ide vagy oda rakják az X-et, akkor majd egyszer jön egy messiás, akinek engedelmeskedik minden erőember (katonaság, rendőrség, stb.) és ezeket az erőembereket husángként használva majd megbünteti mindazokat a csúnyabácsikat, akiket

- Pista a pék

- Józsi a hentes

- Béla az informatikus

- Zsuzsi a HR-es

- Sanyi a munkanélküli

... és még sokan mások NEM TUDNAK...


Egy kicseszett munkahelyi csoport képtelen EGYMÁSSAL KOMMUNIKÁLNI ÉS ÖSSZEFOGNI... Kell valami díszpöcs még nekik is, aki megmondja, hogy mit hogyan kell csinálni, mert máskülönben tanácstalanabbak, mint az Atlas robot.


Aztán ha már megvan ez a díszpöcs, akkor lehet halmazokba szerveződni, az egyik halmazban feltétel nélkül imádni, piedesztálra emelni, a másik halmazban utálni, lázadni ellene, de csendben ám, nehogy lesújtson a haragja. A harmadik halmazban nyíltan kell ellene menni és nem is vele, hanem az imádóival viaskodni, akik összezárnak, nehogy egy szakócával nekiessünk.


Végül pedig a negyedik halmazban élni és távol maradni ettől a három halmaztól.

ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az emberek elég feledékenyek.


MP azt mondta az egyik hétfőn, hogy kedden olyan hangfelvételt tesz közzé, amire a fidesz rögtön fogja a cókmókját és lemond.

És mi lett?


MP azt is mondta, hogy több hangfelvétele is van.

Utána mit nyilatkozott? Nincs szükség hangfelvételekre, majd a nép haragja elűzi őket.


És hányan hisznek még mindig neki?

ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én valahogy úgy vagyok vele, hogy ha valaki nekem egyszer hazudott, én többet már nem hiszek neki

Rosszul teszem?

ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!