Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történik, ha Magyar Péter...

Mi történik, ha Magyar Péter kijelenti, hogy Vitézy-t támogatja?

Figyelt kérdés
Azt állította, Vitézy a Fidesz embere, de azt is mondta, hogy soha nem szavazna Karácsonyra.

ápr. 6. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ezt mondta hogy nem szavazna Karácsonyra? Mikor? Hol?
ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

már mondta, hogy Vitézy a fidesz embere, ezt úgy gondolom úgy kell venni, nem fogja támogatni.

Én se tudom, mikor mondta ezt KariGeriről. Szerintem ha van egy kis esze, nem mond semmit a polgármesterválasztásról, nem indít senkit. Ezt a szavazást Karácsonynak kell nyernie, mert még így is ő a legjobb. Bárki legyen, csak ne a fidesz!

ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
"mert még így is ő a legjobb" Mit ért el?
ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ez Vitézy-n múlik csakis. Mint ahogyan ma Szigetszentmiklós polgármestere is felállt a színpadra egy „Talpra magyarok!” felkiálltással, így ezt Vitézy is megteheti... tehát mi tartja vissza, vagy ki? Ugyanígy Karigeri is megteheti ezt... melyiknek érdeke a fideszgyurcsány rendszer fenntartása? Úgy tűnii mindegyiknek..
ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Vitézy fideszes volt... most is az, valószínűleg.

#3 azt érte el, hogy nem fideszbérenc, ami manapság már soknak számít:D

ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kérdezték a főpolgármester választásról, akkor érződött, hogy nagyon nem szeretne erről beszélni.


Lehet, hogy titkon Vitézyt jónak tartja, mert pl nem egyszer mondta, hogy a fidesz teli van jó politikusokkal, csak a 2/3 meg a rossz politikusok vitték el ebbe az irányba őket. De ez teljesen irreleváns, mert ő maga is fideszesnek hívta és az ellenzékiek meg alapból annak tartották. Így ha támogatná, akkor azzal azonnal meg is ölné a még nem létező pártját.



MP nagyon arra építi a kommunikációt és várhatóan az ep meg 2026-os kampányt is, hogy Orbán-Gyurcsány korszak van és őket kell leváltani. Így DK-val meg fidesszel nem fog nagyon együttműködni addig a dátumig.


2RK és momentum konkrétan akikkel tudna dolgozni, csak momentum az előző választások után probléma, hiszen DK-val együtt indultak, a 2RK-ban meg ott van Vona, akit a fidesz sikeresen karaktergyilkolt a szavazói szemében 2018-ban, az ellenzékieknek meg a rasszista korszaka miatt problémás.


Ha szeretne MP tényleg egy harmadik erő lenni, akkor csak magára számíthat és új vagy vállalható politikusokra.

ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!