Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek vannak még olyan...

Szerintetek vannak még olyan emberek akik elhiszik ezt a sorosozást, dollárbaloldaliságot, nem unalmas ez már?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Van, aki pl.: messzi lakik a bekötőúttól. Ott igen.
ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Apàm.


A vilàgról teljesen fogalmatlan és tàjékozatlan érzelmekkel könnyen befolyásolható szakmunkás pronyó.

ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell messzire menned. Ez az oldal is tele van velük.

De unalmas. De mégis mit mondjon a rogánmédia? Hogy 15 év alatt sikerült létrehozniuk az EU legszegényebb és legkoruptabb államát?! Hogy 15 év Orbán után a közszolgáltatások totálisan szétrohadtak (máv, oktatás, eü, ügyészség)?!

ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Majd a következő országgyűlési választáson meglátod, hogy igen, rengetegen elhisszük, mivel ez az igazság.
ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

hajjjajjj mennyi barom van :D

nem kell hozzá még szakmunkásnak se lenni, 10-ből 7 azt sem tudja mi történik mellette 5 m-el.

üdv Dublinból (nekem mindegy)

ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Vannak, saját rokonságomban tapasztalom.

Nagyon elfogultak, szóról-szóra visszamondják amit a kormány média mond a tv-ben Dr. Magyar Péterről.

Ha Dr. Miniszterelnök Úrról, bármi felháborítót mesélek nekik, azt mondják hazugság, vagy valami bullshit dumával védik őt. Sajnos ezeket nem lehet más nézőpontra terelni. Ezek fix szavazók, kérdés az hogy mennyi ilyen 1bites lehet az országban. Szerintem kb 1 millió. De remélem túlbecsültem. Ha tényleg 3 millió ilyen van akkor ez az ország menthetetlen.

ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Talán ha 1-1,5 millió lehet ilyen. Ez is elég szomorú. És ők itt fognak maradni velünk, még ha sikerül is egyszer elzavarni Orbánt.
ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Minden tény arra mutat,hogy az ellenzék a 2022-es választáson külföldről, az Egyesült Államokból kapott egy csomó pénzt.

Ezért kaptam egy jó vaskos büntetést is az ASZ-től.


Hinni, nem hinni lehet, de a tények, azok tények.

ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak, vidékiek.
ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!