Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Feljelentette már valaki...

Feljelentette már valaki Magyar Pétert családon belüli erőszak miatt? Én feljelenthetem a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Bayer, meg a fejesek a fideszben már 10 éve tudnak a dologról.

Vagy ez a fideszben természetes dolog, merthogy orbánt is verte az apja.


ápr. 9. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Bárki feljelenthet bárkit. Kérdés, hogy a rendőrség befogadja-e a feljelentést.


Hogy Te miket nem tudsz!

ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez azért butaság, mert honnan tudod, hogy ki mennyire és milyen mélységben ismerte a családi ügyeit.

Ráadásul, mivel az magánszféra, senkinek nincs joga Varga Judit helyett belenyúlni. Ráadásul az is lehet, hogy Juditnak fontosabb volt a gyerekek védelme, mint az hogy borítsa a bilit.

Ha te lennél ilyen helyzetben, te sem kérdeznél ilyen hülyeségeket.

ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy tudom, hogy tett már valaki feljelentést.
ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

" Juditnak fontosabb volt a gyerekek védelme, mint az hogy borítsa a bilit."


Most is feljelenthetné, hisz már nem élnek együtt, és akkor végre elvennék egy erőszaktevőtől (Magyartól) a gyerekei felügyeleti, láthatási jogát.


És egy jogerős ítélettel gyorsan be tudnák fejezni Magyar politikai életét.


Persze csak akkor, ha nem a Tónika által kitalált rágalmazás.

ápr. 9. 09:11
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
A valódi kérdés, jucus tett már feljelentést? Ja akkor papírja lenne pötikének hogy hazudik jucuska.
ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

2, ezek az emberek továbbra is állambiztonságilag védett személyek voltak, abban az időben, amikor ez az állitólagos erőszak történt.

2 opció lehetséges, vagy a teljes kormányzat hazudik V. Judittal együtt, vagy a TEK és a teljes állambiztonság teljesen alkalmatlan.

ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
6: Nem a saját családjától védik :D Nem szólhatnak bele családi vitákba és nem is léphetnek be a házba. Nyilván ha ott előtte agyon akarta volna verni, akkor közbelépett volna. De ha hallottad, olvastad, nem fizikai erőszakról volt szó.
ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

7, Amennyire tudom, pont, hogy de igen. A saját családja is átvizsgálásra kerül.

Nekem van egy rokonom, aki a BM-es alkalmazott volt elég sokáig, még minket is átnéztek, pedig csak unokatestvéri szinten vagyunk és rólunk is kérdezősködtek.

ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
8: Én is átestem vizsgálaton, ami tényleg mindenre, minden nagyon magán jellegű, intim részletre is kiterjedő volt. De ez a vizsgálat. Ez nem a védelem. A kettő nem ugyanaz.
ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szikszai.B ***** válasza:
72%
A Fideszesek konzervatívak, tehát ők azt vallják, hogy "az asszony verve jó".
ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!