Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Nagykörúton kívül mozgók...

A Nagykörúton kívül mozgók milyennek látják Budapestet?

Figyelt kérdés

Mert én tragikusnak.


A tömegközlekedés, ami nekem kellene, kiritkítva, a kerékpárút életveszélyes és balkáni, hajléktalanok, drogosok és mérhetetlen mennyiségű mocsok.


ápr. 15. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Én viszont vidékiként, kb "friss levegőnek" gondolom, szeretek felmenni Pestre és szeretem azt, hogy ott legalább nem begyöpösödött öreg emberek vesznek körül és van élet és maradt még valamennyi kultúra, legalább ott. Szeretek néha elmenni egy szinházva, kiállitásra, múzeumba és szeretem, hogy tele van a város fiatallal.
ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hypno ***** válasza:
45%

A drog a rendőrség dolga. Szólj Pintérnek, hogy tegye a dolgát.

A szemétszállítás alapból a kukaholding felelőssége. Szólj, hogy fizessék ki a fővárosnak ami jár a szemétszállításért.


A hajléktalanokat nem mondom, mert azt Havasi Bertalan kormány szővivő tisztán és érthetően elmondta, hogy

„Reménytelen helyzetben lévő emberek kétségbeesett próbálkozásával a kormány nem foglalkozik”.

Nem hinném hogy ezen bármi változtatna a kormányváltáson kívül, de az meg csak 2 év múlva esedékes.

ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké, tehát addig essünk el a szemétben, kapjunk el valamit és bántsanak, akár öljenek meg a drogosok, hajléktalanok?
ápr. 15. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Gyere le vidékre barátom, meg fogsz lepődni, hogy itt mi megy. Falun kivűl egy szeméttelep kb minden.
ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Én agglomerációban lakom.

A nem HO-s napokon bentről kell dolgozni.

Szerintem, nem túl jó a közlekedés, nem fejlődik.A parkolóház meg nagyon kevés.


Én eleve autóval járok mindenhova.Aki meg ebbe beleköt, nem érdekel.Nem azért diplomáztam,hogy sz_rul éljek, hanem azért,hogy jól.

ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hypno ***** válasza:
55%

#3


Mondom, szólj az illetékes nertársnak ha nem tetszik amit tapasztalsz.

Minden központosított ebben az országban, itt az ideje, hogy a felelősség is az legyen.

ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Budapest belvárosa egy undorító lepusztult koszfészek, de az volt Tarlós és az volt Demszky idejében is.
ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Palotanegyedben dolgozom, a Nagykörúton "belül" - hát gusztustalan tud itt is lenni. Rég nem az a színvonal itt lenni, mint 100 éve. A gond az, hogy nem is törekedik senki a minőségre.
ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, de én rosszul vagyok ha a belvárosba kell valami miatt is mennem, kerülöm is mint a leprát. Körúton belül nem érzem magam jól, se kocsival se gyalog. Nekem a jó öreg "rákosborzasztó vidéke " a szép és élhető , van tér van erdő van kertes ház és városon belüli nyugalom
ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Káosz, én igyekszem kerülni az egész putrit.
ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!