Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek ellenszenves Magyar...

Akinek ellenszenves Magyar Péter, nála mi a fő indok?

Figyelt kérdés

ápr. 15. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Fideszes volt, ennyi nekem elég
Hiszek a kormánymédiának, hogy szegény Jucust terrorizálta
Felvette a volt feleségével való beszélgetést
Toroczkai azt mondta, hogy a vakcinagyártók állnak mögötte
Alapból nem szimpatikus
Nem értek egyet a nézeteivel
Meg akarja buktatni a Fideszt, márpedig én fideszes vagyok
Csak az ellenzéket rombolja szét
Bemondta a tv, hogy milyen rossz ember
Egyéb
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Hogy létezik.
ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem ellenszenves csak nem igazán tudom mit akar
ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Vásárolt egy már létező pártot, azzal akar rendszert váltani.


Na tudod kit hülyíts...

ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Akkor nem volt baja a NER-el, amikor pénze volt belole.

Nekem ez vele a bajom.

ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
#3, sajnos kénytelen volt, hogy az EP-választáson részt tudjon venni.
ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Többet nem lehet megjelölni? :D

Nekem nem hiteles. Ő a rendszer ellensége, aki a rendszer embere és haszonélvezője volt? Aki ilyen gyorsan váltogatja a köpönyegét, én abban egy percig nem tudnék megbízni.

Erre ráerősít az is, hogy felvette a feleségét, amikor még együtt voltak. Irtó ciki pasi. Mint férfi, mint ember, nekem nulla. Bár lehet, hogy a politikusoknál ez nem szempont, ott alacsonyan van a léc. De ha rendszert akarunk váltani, mert a mostani gáz, akkor azt nem egy ugyanolyan gázos emberrel kéne.

ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mansour ***** válasza:
83%

Viselkedése alapján elég valószínűnek tartom, hogy nárcisztikus személyiséggel van dolgunk. Ami persze még nem kizáró ok abban, hogy politikus legyen valaki, de azért egy intő jel. Egyénként nem mondanám, hogy kimondottan ellenszenves, sőt elsőre inkább megnyerőnek tűnik. De ha látja benne az ember a nárcisztikust, akkor joggal feltételezheti, hogy ez csak álca. És hát a családtaggal való beszélgetés titkos hangfelvétele, még ha már válófélben voltak is, olyan húzás, ami igen komoly kérdőjeleket állít a becsületessége köré. Abba pedig nem is mennék bele, hogy a "szakmai" múltjából, illetve a volt feleségéhez való viszonyából milyen következtetéseket vonhatunk le, mert ezekben a kérdésekben szerintem nem látunk tisztán.

Mindenesetre figyelemmel követem a tevékenységét, mert attól függetlenül, hogy mint embert hogy ítélem meg, komoly szerepet játszhat a NER destabilizálásában, és akárhogy is, ez nem kis dolog... Viszont, ha úgy alakulna a helyzet, az ország, de még egy minisztérium vezetését sem szívesen bíznám rá.

ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Maga a személyisége is taszító, ráadásul hitelességben még a Gyurcsány családot , és a kurmányt is alulmúlja azzal, hagy arra az asztalra szrik, ahonnét pár hónapja még nagykanállal falatozott.
ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Hiteltelen és gerinctelen.

Hiteltelen, mert amíg megvolt Judit asszony és a milliós állami fizetése, addig ugyebár milyen jól elvolt a " maffiakormánnyal"...

Gerinctelen, mert egy titokban felvett családi beszélgetéssel indít, amiből nyilván látszik, hogy egészséges személyisége biztosan nincs, másrészt a családjára sincs tekintettel.

ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

1. NER kitartott volt elég hosszú ideig, én nem gondolom hogy ennyi idő után gerincetnövesztenének ezek az emberek

2. szociopata


Ennek ellenére az tetszik nyilván, hogy próbálja a fideszt gyengíteni , mivel más nem nagyon van aki ezt tenné (vagy akik igen, azoknak nincs elég hangjuk, pénzük és hatalmuk nagy embertömegeket megmozgatni)


Szóval összefoglalva : más nincs, úgyhogy ezt kell szeretni, orrbefogva ...

ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!