Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha feltehetnél egy kérdést...

Ha feltehetnél egy kérdést Magyar Péternek, mi lenne az?

Figyelt kérdés

A minap megnéztem vagy hallgattam ezt a Magyar Pétert a Klubbrádióban

https://www.youtube.com/watch?v=0rVbmruFeII


Volt lehetőség néhány szerencsés betelefonálónak kérdezni a Magyar Pétertől. Elgondolkodtam, vajon milyen politikai kérdéseket lehetne feltenni neki?

Azt mondják, noha ő tagadja, hogy ő a politikai messiás. Annyit tudok a messiásról, vagyis Jézus példáján át, hogy a farizeusok mindig ravasz körmönfont kérdésekkel akarták csőbe húzni. Sosem sikerült. Vajon Magyar Pétert sem lehetne csőbe húzni ilyen ravasz politikai kérdéssel?

Ti mit kérdeznétek tőle? Mi érdekelne titeket? Mire várnátok a választ?


Talán valaki eljuttatja majd neki ennek a kérdésnek a linkjét, hogy kedvére szemezgetve legközelebbi megmozdulásán saját szavaival is megválaszolja őket.



#magyar #Péter #Magyar Péter #Péter Magyar #PéterMagyar
ápr. 15. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
"Mikor még jött a lé a Fidesztől, akkor miért nem akartál rendszert váltani?"
ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Egyelőre nem kérdeznék tőle semmit. Várom a pártja programját. Azt elolvasom és ha ott valami hiányos vagy nem tiszta, arról kérdeznék.
ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Járt-e pszichiáterhez vagy pszichológushoz a narcisztikus pszichopata viselkedése miatt?
ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Azt kérdezném tőle hogy szerinte a volt felesége miért nem beszél a korrupcióról.
ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Engem az érdekelne, milyen Varga Judittal szexelni.
ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó kérdés!
ápr. 15. 15:49
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért maradjunk a politikánál.
ápr. 15. 15:51
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

"Azért maradjunk a politikánál."


Rendben :). Akkor az érdekelne, vajon mióta szövögeti a politikai terveit, mert nekem ilyen téren eléggé úgy tűnik, mint aki már vagy 2-3 éve egy ilyen pillanatra vár.

ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok egy magyar Péter, de mindezekre én is tudok logikus választ adni.


1-es! Magyar Péter régóta látta, hogy gondok vannak, de gyűjtögette az információ morzsákat , hogy versenyképes erőként álljon ki a 14 éve legyözhetetlen kormánypropaganda gépezet ellen.

Első fázis, hogy ismerjük meg az ellenséget, sajátítsuk el a gondolkodásmódját és így képessé váljunk előre tudni, hogy mire, hogyan reagál. Ez idő és tervezgetés.


8-as! igazad van. Régóta tervezgette és végre eljött a pillanat, hogy bátran legyalulhassa a politikai elitet. Az utolsó csepp volt a pohárban, hogy a köztársasági elnök és az igazságügyminiszter feleségét lemondásra késztették. De ugyanakkor így jött el a megfelelő pillanat is.


3-as! Varga Judit maga mondta el, hogy komoly segítséget vett igénybe, hogy ezt a magánéleti problémáját megoldja. Ez a nárcisztikus személyiség kezelhető, sőt vannak foglalkozások, ahol különösen hasznos, ha az ember ilyen képességekkel rendelkezik. ilyen a kormányváltó foglalkozás is. a felszabadult energiákat úgy vélem ilyen módon a politika révén hasznosan ki tudja engedni, legyalulva vele az egész simliző politikai elitet. Jól látható, hogy az állítólagos nárcisztikus személyiség egészen jól elboldogul a politikában. Vezsélyes? Igen, de nem a népére, hanem azokra, akik a mi kis hazánkat szipolyozzák.


4-es! Ha Magyar Péter lennék, akkor erre annyit mondanék, hogy ezt a volt feleségétől kellene megkérdezni. Egyébként beszélt, csupán nem nyilvánosan. Varga Judit jelenleg gyerekeket nevel és családanyaként tevékenykedik, miközben egy asztalos tanfolyamot is elvégez. Jót tesz neki a kétkezi munka, ő így épül fel abból, ahogyan megrágta a kormány és kiköpte, amikor már nem kívánatos lett. Hagyni kéne , hogy élje az életét.


5-ös! Szégyeld el magad, de nagyon gyorsan, mert ez nem politikai kérdés. De ha már felmerült, szerintem az elmúlt években a legtöbb magyar férfi elgondolkodhatott ezen a kérdésen. Aki nem, az bizony mondom, hogy másik zenekarban játszik.


2-es! Igen, ez lenne az én kérdésem is. Mi a programja? Mi a terv? Értem a 12 pont jelentését, de konkrétan a "hogyanokba" szeretnék én magam is mélyebb betekintést nyerni. Nagyából ezt is meg lehetne válaszolni, de nem itt, ehhez olyan mértékű szöveget kellene írni, amit a legtöbben biztosan nem olvasnának el.

ápr. 15. 20:11
 10/14 anonim ***** válasza:

"Régóta tervezgette és végre eljött a pillanat"


Igen, de éppen ezért lennék kíváncsi, hogy mióta gondolkodik ezen; egyszerűen érdekel, hogyan alakul ki egy ilyen terv. A hangfelvételeket már eleve ebből a célból csinálta, vagy az még "válni" volt, és menet közben alakult át a koncepció?

ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!