Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Inkább Csaucseszkut vagy...

Inkább Csaucseszkut vagy Orbánt választanád Magyarország élére?

Figyelt kérdés

ápr. 15. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
És ki szavazhat? Nemcsak a hazai magyarok, hanem a székelyföldiek stb. ők adtak felhatalmazást Orbánnak! EZT TESZIK, annak ellenére, hogy RÁJUK ez a szavazás SEMMIFÉLE hatással nincs! SZÉGYEN, amit tesztek, határon túliak!
ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmiről szövegeltek, amiről fogalmatok nincs.


Ha volna egy időgépem, én azért visszaküldenélek titeket Ceausescu 80-as éveibe. Megérdemelnétek.


Amikor a gyereknek nem tudtál tízórait tenni, mert kenyér sem volt a boltban, vaj sem volt, semmi sem volt. A kölök gyertyafénynél írta a leckét, mert áram sem volt. Tudod, wc papír sem volt.


Baromira boldogok lettetek volna, annak tudatában, hogy az isten adta lenullázta az államadósságot.


Valahol nem hiába történt az, hogy ő volt az egyetlen a rendszerváltáskor, akit a népe falhoz állított.


A mai napig nem hevertem azokat az éveket.


Simán elkapartam volna a fagyos földbe tíz körömmel, azt sem bántam volna, ha még él.


Tudod, mi kimentünk az utcára, ahol lőttek ránk. Nem a fotelből néztük végig a rendszerváltást.

ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13%

#12

Akkor mivel magyarázod, a románok visszasírják?

ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13 Dehogy sirjak. Nehany csōkommunista naplopo talan, mint nalunk is, ott is igyekezett a rendszer kitermelni az utanpotlast. De ok nem a romanok, ok csak a romanok egy resze.
ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#12: Az életben a természeti törvények úgy vannak kitalálva, hogy aminek pozitív az eredménye (szupermodell testalkat, akár férfi, akár nő, egészség, magas lexikális tudás, felmutatható vagyon, mint ingatlan, tőke, cégbirodalom, stb.) azért bizony SZENVEDNI KELL... Sokszor hosszú éveken, évtizedeken át.


Ami pedig ennek az ellenkezője, mint AZONNALI ÖRÖMÖT, KIELÉGÜLÉST NYÚJTÓ DOLOG... alkohol, drogok, tudatmódosító gyógyszerek, szórakoztató média, tévé, videó, sorozatok, filmek, henyélés, tespedés, zabálás...


Ezek tálcán vannak kínálva sokszor az utolsó csövesnek is, azonban hosszútávon és már középtávon is csak hátrányokkal, káros hatásokkal járnak...


Az pedig az egyén döntése, hogy melyiket választja. A hosszú, rögös, viszontagságos, lemondásokkal teli utat a hosszútávú pozitívumok irányába.


Vagy a könnyű utat, a rövidtávú, könnyű és gyors "örömök" és "kielégülések" irányába.

ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A románok? 13-mas? Mégis hány románnal beszélgettél erről a témáról?


Mert én itt élek közöttük, aztán még nem találkoztam olyannal, aki visszasírná.


Kétségtelen akkor is volt egy réteg, akik nem a boltban vették a kenyeret, nagyjából a társadalom 1-2 százaléka, talán ők. Az a rendszer is korrupt volt a velejéig. Mondjuk, nem is rendszer volt, hanem egy rémálom.


15-ös, eltévesztetted a kategóriát. Talán a vallás kategóriát ajánlanám.

ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is ismerek néhány románt, akik pozitív színben beszélnek róla.

2015 óta ismerek románokat közelebbről, hát egy nagy csalódás nekem ez a népség.

ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!