Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Magyar Péterről?

Mi a véleményed Magyar Péterről?

Figyelt kérdés

ápr. 15. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Alapvetően pozitív benyomást keltett bennem és tetszik, hogy Orbán és Gyurcsány nélkül képzeli el a jövőt
Egyelőre még kivárok, mielőtt véleményt alkotnék róla, sok múlik a programján, hogy hova sorolom majd
Nálam már elásta magát, nem is fog tudni meggyőzni
52 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Eddig rendben van. Van még 2 éve tartani ezt a státuszt.


Legjobban az tetszik benne, hogy a fidesz és az ellenzék támadja orrba-szájba. Ez jó jel.

ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Remélem hogy nem Gyurcsány-Orbán embere
ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
ha gyurcsány orbán embere, és gyurcsány támadja magyar pétert, akkor magyar péter nem orbán embere
ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

„Remélem hogy nem Gyurcsány-Orbán embere”

És ez garancia arra, hogy rendes ember? Alapvető tétel: politikus nem lehet rendes ember.

ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Orbánnál nem nehéz rendesebbnek lenni
ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az már jó jel, ha maga Geri Tibor is látja benne az esélyt. Persze aggódik, hogy becsapják, félreviszik az eredeti céljától. Most még Magyar Péternek várnia kell, hogy lehet védelme, amit a parlament képviselőknek jár (nem jut eszembe mi a hívatalos neve), és csak azután tehet meg bizonyos lépéseket.

/Mentelmi jog/

ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

Az, hogy nem akar változást.

[link]

ápr. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Egy nárcisztikus pszichopata, ahogy a pár hónapja még országos cimborái, aki mögött már most egy olyan szekta van, akik szó szerint bármit elintéznek annyival, hogy "igaz, mert Péter mondja, és Péter mondja, tehát igaz!".
ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Alapvetően szimpatikus a legtöbb dolog, amit mond, és tetszik, hogy ennyire gyorsan ekkora tömeget hozott össze Orbán-Gyurcsány ellen.

De biztos tudna tenni olyat, ami elvenné a szimpátiám. Nem vagyok messiásfan, nem mentem ki tüntetéseire, de élőben mindig követtem. Esélyes, hogy rá fogok szavazni.

Tetszik, ahogy számon kéri a Fideszt, Gyurcsányt, mindenkit, ahogy a bicskei áldozatakról, a háborúról, vagy az ország védelméről beszél. Az is tetszik, hogy nem akar uszítani senki ellen, hanem egységes Mo-t képzel el, hogy nem csak jobbról és nem csak balról beszél.

Az pedig végképp tetszik, mennyire igyekszik Orbán-Gyurcsány rombolni a hírnevét. Szerintem ezzel csak megtámogatják, engem is inkább ez tesz biztosabbá abban, hogy majd az ő pártjára szavazzak júni 9-én:)

ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

"Mond"....

Ne arra figyelj, mit mond. Szavakkal könnyű átverni és hazudni.

Ugyanolyan, mint akik ellen beszél-

ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!