Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy látja , hogy...

Árokpart kérdése:

Más is úgy látja , hogy Magyar Péter levitézlett, vagy ha még nem is, de levitézlőben van?

Figyelt kérdés
Valamiképpen úgy látom, hogy mintha a felé irányuló ováció nagyon alábbhagyott. Sokkal kevesebb a tetszikelése is és a tábora sem ég már akkora lázban mint az elmúlt hetekben. Úgy érzem, hogy ezzel a két nagy látszámot megmozgató megmozdulás után már kezd kifulladni a lendülete. Volt az a pár hét a kegyelmi ügy kapcsán, meg mikor a sajtóban először megjelent, meg mikor az emberek várták a hangfelvételeket az még a karrierje csúcsa volt, meg még talán az utolsó megmozdulás és szerintem a legközelebbi tüntetésére már szerintem fele annyian nem mennek majd el. Lehet ebben igazság?
ápr. 16. 23:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
retteg a fidesz hogy 35%ot fog kapni, ne sírjatok bürik
ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
#11 Tőlem kaphat 35%-t. Akkor se lmp, se dk, se a többi levitézlett párt nem fog bejutni sehová, csak ez a szerencsétlen Magyar Péter a Tisza pártjával meg a fidesz-kdnp és a mi hazánk. Nekem OK.
ápr. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

NE hagyd hogy a dementorok elvegyék a hited. Ahol megjelennek ott gyűlölet és reménytelenséget visznek. Ime az ima.


Erős hitt a én váram.

Hitem erős, mint az áram.

Amikor maffia s bűn maga az állam.

Magyar Pétertől leesik az állam.

ápr. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
#13 Valóban, egy költő veszett meg benned.
ápr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt a hype-ot csak úgy tudná fenntartani, ha folyamatosan csöpögtetne bennfentes infókat, bizonyítékokkal. Mostmár a kampányra fókuszál, szerintem természetes, hogy eltolódott a fókusz, pláne most, hogy elkezdi járni a vidéket, ez azért annyira nem izgalmas az ország többi részének. Meglátjuk, hogy mennyire fullad unalomba és érdektelenségbe a dolog.

Ha van még hangfelvétele, én biztos, hogy csak az OGY választások előtt hoznám nyilvánosságra, nem pazarolnám el egy EP választásra.

ápr. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!