Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-s szavazóknak mèg hàny db...

DK-s szavazóknak mèg hàny db kétharmad kell ahhoz, hogy vègre màsra szavazzanak?

Figyelt kérdés

4 db kétharmad nem volt elèg a DK-soknak? Kell az 5. Is?

Az összes kétharmad Gyurcsàny miatt volt, ha õ nem veri szèt az ellenzèket vagy ha vègre elmenne melegebb èghajlatra akkor nem lenne 2/3.

Miért nem pròbàlja ki csak 1 db vàlasztàs erejèig, hogy nem indul...



ápr. 18. 08:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Szerintem sokan elmentek szavazni 22ben csak sokan pont Feri miatt behúztàk a fideszre azért h ne a feri legyen.


Vajon ha még 4 db kétharmad lenne és Feri mèg mindig indul akkor is kitartanának mellette?

ápr. 18. 09:37
 12/21 hypno ***** válasza:
75%

#11


Azt értsd meg, hogy tökmindegy indul-e, mert úgy is azt fogják hazudni hogy ő van a háttérben.


Nézd meg Soros esetét. Az öreg visszavonult, és semmi perc alatt kinn volt a fiának a képe az óriás plakátokon.

ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok DK-s, de valamit fel kell fognod: az ember nem oda szavaz, ahol nyerhet, hanem oda, ahová úgy gondolja, hogy kell! Akkor is, ha nincs esélye! Veszthet, de a lelkiismerete tiszta lesz. Az csak a gumigerincű fidesz-szavazóknál van, hogy csak azért szavaznak oda, mert elhiszik, hogy jó-jó, ezek is xarok, de a legkisebb rossz mégis csak. NEM IGAZ!
ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekik ez nem lehet kérdés, amíg Gyurcsány és a DK létezik és lélegzik, addig oda teszik az X et.
ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Én sem voltam hajlandó leszavazni a helyi dk-s jelöltre, mert az èn körzetemben dk-s volt. Gyurcsànynak egy feladata van, hogy megszerezze a kétharmadot ès ezt eddig mindig sikeresen teljesìtette :D.

Szerintem ha nem indulna nem lehetne vele riogatni. Vagyis fèlig lehetne csak kevesebben hinnèk el.

ápr. 18. 17:19
 16/21 hypno ***** válasza:
54%

#15


Micsoda???!!!


Akik csont nélkül elhitték, hogy MZP Indiába küldené az embereket szemműtétre, meg háborúba a fiúkat, azok nem akadnának fenn ilyesmin, mert agyuk sincs hozzá.

ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%
Fidesz szavazóknak hány államcsőd, pedofilbotrány, jogsértés kell még ahhoz hogy végre másra szavazzanak?
ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#7 hülyék mindig voltak, vannak, lesznek.


Nem mellesleg azok nagy része még gyerek.


Nem mellesleg már van kutatás mely kimutatta, hogy a 18-29 év korosztályban kétszer annyi a TISZA párt támogatottsága, mint a kormánypárté. Ezt maga Magyar Péter is elmondta tegnap.



De meg lehet nézni a DK és Fidesz szavazótáborát is.


Mindkettő a nyugdíjasokból él. Főleg a DK.


Elég csak megnézni pl. Orbán Március 15. beszédén mennyi az ősz hajú idős ember.



[link]


Aztán ág lehet menni Magyar Péter videójára is, ahol rengeteg a fiatal és a középkorú is:


[link]



[link]



Ne ítélkezzünk már egyből egy ilyen buta gyerekeket kihasználó reklám-marketing miatt. Majd 25-30 évesen ki derül mi lesz belőlük.

ápr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"sokan pont Feri miatt behúztàk a fideszre azért h ne a feri legyen."


Az egész Összefogás-ban a DK-nak MAXIMUM 33%-a lehetett volna, szóval sehogy nem tudott volna Gyurcsány kormányozni.

MZP volt a miniszterelnök jelölt és szerintem akik az ellenzékre szavaztak legnagyobb része csak miatta tette.

máj. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nekem rengeteg 18-as exjobbikos ismerõsöm van. Nekik csak egy pici rèsze volt hajlandò leszavazni az ellenzékre 22ben. Nagyrészt Feri miatt. És volt aki a fideszre húzta. Ha megnézitek 2018ban 49% volt a fidesz, jobbik 20%, baloldal pedig kb 30%. 22ben a teljes baloldal 34-et ért el, a 20% jobbikbòl csak ötöde volt hajlandò mzp re szavazni. Fidesz 54% ot èrt el. Ami sztem a koràbbi jobbikosok átszivàrgása volt.


Viszont Magyar Pèter mögé most ugyanezen baràtaim 80% beàllt.

máj. 5. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!