Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol szokták osztogatni a...

Hol szokták osztogatni a krumplit?

Figyelt kérdés
10 ezer fős fideszes kisvárosban élek. Én még sose láttam, hogy bármit is osztogattak volna választás előtt. Max szórólapokat kapok. Hol kell panaszt tenni ez ügyben?
ápr. 22. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Gyurcsánynál. Biztos felvásárolta az összeset:


[link]

ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Zsakfalvakban szokas ezt. Olyan helyeken, ahol az emberek azt se tudjak, kik az indulo partok. Csak a fidesz van es ez a lenyeg.
ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Csepelen.
ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vácott találkoztam a jelenséggel. Karácsony előtt. Dr azt nem nevezem meg hogy ki volt. A r é t w á r y b e n ő
ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
#2 Érdekes egyébként ez a zsákfalu dolog. Nem egészen 250 ezer fő él zsákfaluban Magyarországon, azon belül alig több mint 150 ezer fő az, aki rendelkezik szavazati joggal. Szerintem nem ők okozzák a 2/3-od, csak balos Budapestről többször ennyi a kormánypárti szavazó. :D
ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Zsákos....megye.....
ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A billegő körzetekben.
ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!