Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az értelmesebb kormánypártiaka...

Az értelmesebb kormánypártiakat nem idegesítik a debil propagandaüzenetek?

Figyelt kérdés
Kérlek ne gyertek azzal, hogy minden fideszes hülye, mert ez biztosan nincs így. Őket nem zavarják ezek az egybites uszító üzenetek? Hol van ilyenkor az egykori polgári párt és polgári társadalom? Értem én, hogy ez egy bizonyos rétegnek szól, de nem jobb lenne inkább egy értelmesebb irányba elmozdulni?

ápr. 22. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem zavarják. Nem tudják, hogy idegesíteni kéne őket. Nem azért, mert hülyék. Nem azért, mert nem gondolkodnak. Azért, mert önmagukat kéne feladniuk. Van egy énképed, van egy önbecsülésed. Az nem önbecsülés, ha elismered, évekig voltam hülye, miközben mások nem. Ez csak rendkívül ritka esetben lehetséges. Feladni önmagunkat, ez sokkal nagyobb tett, mint hűnek lenni önmagunkhoz.

Nem arról kell ezeket az embereket győzködni, hogy nem érdemes debil szövegnek hinni. Ez csak dühíti őket. Azt kell bemutatni, hogy "te meg én" egy oldalon állunk akkor is, ha szapuljuk egymást. "te és én" a hatalom kiszolgáltatottjai vagyunk, nem számít mit gondolunk erről. Ha betegek leszünk, ki kell várni a sorunkat, ha belehalunk is. Ha a "jóbarát" elüt minket az autójával, neki lesz igaza. Ott nem a szavazás számít. A kenyeret, húst, sőt a piát se pártállás szerint kell fizetni. A különbség abban van, te erre kapsz-e titokban (ma már nem is titokban) külön milliókat. Mert ha nem, ugyanazon az oldalon állsz, még ha tagadsz is engem. Ebben te nem döntesz. A baj ez.

ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Én leszarom a plakátokat. Megnézem, melyik csapattal járok jobban, és arra szavazok. A családi adócsomag elég jó lett, szerintem nehéz vele versenybe szállni, főleg nem a segélyezés növelésével. Ideológiákkal nem lehet sok embert megfogni, a legtöbben a pénztárcájukkal szavaznak. Az egyetlen ideológiai kérdés, ami számít szerintem, az pont az elcsépeltnek tűnő migránskérdés, nálunk úgy érzem, biztonság van, és ez bizony sok embernek kifejezetten fontos.
ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Valszeg szükséges rossznak tekintik. De már ezt is egyre nehezebb bevenni. Nem lepődnék meg, ha eltűnnének szavazók a Fidesz oldaláról úgy, hogy nem mennek át máshova.
ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is mindig megnézem, hogy melyik csapattal járok jobban, és mindig hamar rájövök, hogy egyikkel sem, mivel se 3 gyerekes, se milliárdos vállalkozó nem vagyok.
ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

En mindig rajovok, hogy mi egy hatalmas burokban elunk.


En Pesten lakom, es multkor az Örs környékén teljesen jol szitualtnak tuno fiatalok kerdeztek egymastol: mik ezek a satrak, most mikor es mire szavazunk egyebkent?" Szamomra ez szomoru, es akkor meg tudom erteni, hogy vannak olyanok, akik nem foglalkoznak a politikaval. Csak az a baj hogy az agymosottja szavaz, a jol szitualtabb pesti meg nem.

ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Értelmesebb kormánypártiak? Ez paradoxon.
ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!