Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hosszú évek után most először...

Hosszú évek után most először fog vereséget szenvedni a fidesz?

Figyelt kérdés

Szerintem igen. Sok fideszes elbizonytalanodott, az ellenék pedig kijött a fásultságból. Valószínű csak kis vereség lesz, de jelzés értékű.


Persze ezzel egyidejűleg több kis ellenzéki pártnak szintén csalódnia kell.


ápr. 26. 08:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%

Aki nem szereti a pedofil mentegetést és az alkotmányos korrupciót az másra szavaz.


Aki meg birka... az marad ezekkel a patkányokkal. De remélem hogy aztán büszkén vállalja mindenhol hogy ő erre szavaz.

ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Mégha, fog is, lesz bármi változás, amitől változna a kormány politikája és jobb országgá válnánk? Másnap ugyanazok a politikusok fogják irányitani az országot, akik ma.
ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Mármint hogy kell érteni ezt a "kis vereséget"? Hogy az EP választást ugyan megnyeri a Fidesz, de a támogatottsága az előző EP választáshoz képest némileg csökken?
ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
1, EP és önkormányzati választások lesznek és semmilyen változás sem lesz a kormányzásban ettől az eredménytől.
ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Orbán Viktor győzni fog!
ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
És Orbán Viktor lesz a főpolgármester az alpolgármester és a brüsszeli képviselő is egyszemélyben?
ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
3, Múltkor 21 ből 13 mandátum lett a fideszé. Most 10-re tippelek, ami kevesebb mint 50%. Meglátjuk.
ápr. 26. 08:08
 8/19 A kérdező kommentje:
2, Talán visszavesznek az arcukból. Mindenesetre rég vártam így szavazást, pedig tudom nincs nagy tétje. Évek óta nem szavaztam, de most fogok.
ápr. 26. 08:11
 9/19 A kérdező kommentje:
Persze hiába csökken a fidesz 10 mandátumra, a kommunikáció az lesz nyertek, mert a pártok közül ők kapják majd a legtöbbet.
ápr. 26. 08:15
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Gondolod? A kegyelmi ügy, a náci felmenők, hogy gyakorlatilag belső ellenségként kezel minket az összes létező nyugati szövetségesünk, hogy megalázták az EP-ben, mikor kiment kávézni, vagy, ahogy ő alázta meg a 99%-nyi szavazóját, mikor ellenük szavazott, ezek után visszavettek?

El kell keseritsem azokat, akik szerint demokratikus úton változás lesz ebben az országban. Minden az övék itt, minden. Ha kell, másnap kizárnak minden ellenzéki képviselőt a közügyekből, mert ezt is megteheti.

ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!