Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudnád fogadni Magyar...

El tudnád fogadni Magyar Pétert miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

Korban egy érett ember, de azért még fiatal. Jól néz ki. Tanult. Nekem alapvetően szimpatikus.

Bár vannak kétségeim afelől, hogy jó miniszterelnök lenne, hiszen a politikában tapasztalatlan, és NER-es volt.


De! Legalább megszabadulna az ország a Fidesztől.


Szóval, én el tudnám fogadni. A Magyar-kormány nem lehet rosszabb, mint az Orbán-kormány.


ápr. 26. 09:59
A kérdező szavazást indított:
El tudnám fogadni.
Nem.
Talán.
31 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont fiataloknak kellene irányítani mindenhol. Nem 90 éves öregembereknek akik azt is elfelejtik merre van a kijárat. Vagy akiknek már mindegy a világ sorsa mert nekik már úgy sincs sok hátra.
ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Orbán 35 volt az első miniszterelnökké választásakor. Miről beszélsz hogy fiatal?

Elég tapasztalt hogy le tudjon fektetni egy irányt és hogy jó szakembereket gyűjtsön maga köré.

Az, hogy a NERből jött számomra irreleváns. A mostani irány ami számít. Plusz senki nem mondta, hogy a nerben ne lehetnének/lehettek volna normális emberek.

ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 Értelek, csak hát fiatalság-tapasztalatlanság.

A Fidesz azonban odáig süllyedt, hogy ennél rosszabbul már senki sem csinálhatná a dolgokat.


De ez az egész szerintem inkább Orbán Viktorra nézve ciki.

Alapvetően bírtam őt, mert jó a humora, meg ilyenek, de mostanában, mintha úgy látom, mintha elvesztette volna a realitás érzékét a miniszterelnök úr.

Már egyáltalán nem meggyőző. Beszédei erőltetettek. Kiveszett belőle az a karizma, ami oly sokakat elvarázsolt.

A Fidesz egyértelműen mélyponton van.

ápr. 26. 10:12
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktad nézni Földi László KISZ bizottsági vezető, MSZMP oszlopos tagja titkára, ex III/1-es beszélgetéseit? DE semmi köze a kommcsikhoz.
ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Összefoglalva, sztem. Poloska egy bolsi családban " nevelkedett", azaz a "nekem mindent is szabad, lehet, tehetem " filozófiával. A tipikus alacsony növésű fiúcska, akinek nincsenek jó agyi képességei sem , így aztán nyilván ki volt téve az általános és tini kor megaláztatásainak. Felnőve a szülők benyomták a jogra, de ott is csak nyilván a a háttér nyomására átrugdosták a vizsgákon. A családból hozott "ki vok én" személyisége kibővült kompenzálásként és titkolva valódi semmihez nem értő , alacsony növésű lényét a nárcisztikus pszichopata tünetekkel, arrogáns, lekezelő másokon uralkodni akaró azokat kihasználó , megfélemlítő stb személyiségi jegyekkel. Aztán megismerkedett VJ-al. Aki több volt nála mindenben . Növésben is. De meglátta a lehetőséget. Azt nem állítanám, hogy nem szerette. Kezdetben legalábbis. De az idők folyamán meglátott benne egy sokkal nagyobb lehetőséget, ami a hatalom és az ezzel járó előnyök. Jelentsen ez mindent is. Lehetőségeket ,munka nélkül sok pénz, és legfőképpen hatalmat ezekből kifolyólag, hogy elégtételt vehet az elszenvedett gyerekkori sérelmeiért most már bárkin, akár. Csakhogy ezt sem magának, hanem a feleségének köszönhette. Már ezt sem, de a felesége kiteljesedését már végképpen nem viselte túl jól, ezt az elmondásból tudjuk. így kezdett elhatalmasodni rajta és kezdett kijönni a valódi pszichés, beteg énje. Mert ő csak a "férj " volt. Jelentsen ez mindent is ugye. Véleményem szerint őt, pontosan a személyiségi jegyei miatt is, meg a háttere miatt is, már régen kiszemelte a kormányt megbuktatni tervező háttérerő. Régóta épitgették őt fel más személyek bevonása mellett / NK, BZ stb / ami majd segíteni fogja a tervüket. Ő csak egy báb a rendszerben. Az egész pedo ügy már régen terítéken volt, régről tervezett akció ez. Mint a nagy "OK" ugye. Csakhogy a dolog befuccsolt, dölt a dominó, a főbb szereplők buktak, de miután feladni nem lehet a dolgot ezt a pszichot még futtatják. Egy darabig. A nyomást már egyre kevésbé bírja / kokó nélkül még inkább / Ez egy tehetségtelen senki aki valaki akar lenni. Ezért még használják amíg szükséges. Talán a választásokig. Narratíva kérdése az egész.
ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#2


Orbán is fiatal volt mikor először lett miniszterelnök, sőt, még fiatalabb volt, egy mindössze 35 éves fiatalember volt.


De mögötte volt egy komplett pártalapítás és 8 év politizálás.


Azért 8 év alatt begyűjtött skill-eket, mint akkori ellenzéki politikus.

ápr. 26. 10:15
 7/17 A kérdező kommentje:

#5


Magyar nem alacsony növésű

Azt mondta, hogy 178 cm.

Ez a magasság megfelel annak, amit a képeken, felvételeken látunk.

ápr. 26. 10:18
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen skillek kellenek egy politikusnak, ami egy diplomatának/ ügyvédnek ne lenne meg? Karizmája jól láthatóan van.


5: ezt mind egy szuszra toltad ki? Mit szívsz? Szerintem írj regényt ;)

ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Btw orbán vitya 174 cm… de a testi adottságai miatt már általánosban gáz bárkit fikázni.


Ezen kívül ha már a gyerekkori traumákat akarod meglovagolni, ov-t agyba-főbe verte az apja, egy csökkentértékűség sémával megáldott közben bizonyítási kényszeres miniszterelnök vezeti az országot, akinek a személyisége többször torzult már a hatalom miatt. De nem gond, inkább írsz litániát Magyar Péterről akiről 2 hónapja semmit nem tudtál de most mindent is 🤡

ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ma mit kapna ez a srác ha politikai pályára akarna lépni ellenzéki színekben?

[link]

ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!