Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ukránok most kire fognak...

Az ukránok most kire fognak szavazni,hogy Magyar Péter is oroszpárti,mint a Fidesz?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Az ukránok nem szavaznak magyar választásokon.
ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1)Még buszoztatni is szokta őket a Fidesz
ápr. 26. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

ma 11:46

Nem vagyok oda MP-ért, de mit mondott? Csak mert az általad használt szó ilyen formája miatt a kijelentésed értelmezhetetlen.

ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

A Fidesz és MP egyaránt USA-párti. Oroszpárti párt nincs Magyarországon.

Ha a Fidesz ukránokat buszoztat, akkor jó hülyék, mert ukránok nem szavazhatnak a magyarországi választáson.

ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy MP USA/oroszpárti, arról fingom sincs, mondjuk, érdekelne az ukrán-orosz háborúval kapcsolatos határozott állásfoglalása.


Arról hallottam, hogy inkább európapárti, ebben különbözik a Fidesztől, és ebben a dologban szimpatikusabb is a Fidesznél.


Orbán oroszpárti, de azért nem szabad elfelejteni azt, hogy oroszország-Putyin támogatja Trumpot, és úgy általában minden országot, ahol diktatúra van, így Orbánt is.


Tehát a Orbán USA-pártisága csak Trumpra terjed ki, vagyis nem USA-párti, hanem Trump párti. A baloldal ezt nem nézi jó szemmel, mert számolni kell azzal a következménnyel, hogy mi van akkor, ha nem ő nyer.


Na meg milyen erkölcsi alapon szól be Orbán, hogy ne szóljanak ellenzéki pártok mellett külföldi politikusok, amikor ő is kampányol külföldi politikusoknak, és neki is kampányolnak külföldi politikusok.


A Gazprom meg tolja a pénzt a Fradiba, ami köztudottan a Fidesz egyik pénzmosodája, tehát joggal lehet rubeljobboldalazni.

ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Magyar Péter is oroszpárti,mint a Fidesz"


Ezt az állításodat először is támaszd alá egy-két linkkel, ahol ezt alátámasztó cikkek vannak.


Amennyiben ezt nem teszed, teljesen egyértelmű, hogy hazudsz, vagyis a megafon embereként írkálsz ide rágalmakat Magyar Péterről, hogy lejárasd.


Megj.: az esetek 99%-ában az ilyen felvetéseimre NEM érkezik ilyen link. Ui. akinek van egy csöpp sütnivalója, és nem a levegőbe beszélt (rágalmazott) az már a nyitóba odaszúrná a linket.

ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3 Modival töröltette valaki az eredeti hsz-em, de a KARD-nak adott válaszára gondoltam (görgess afb hsz-ekhez):

[link]

Egyben a KARD poszt leírja az előzményt is, bár Rácz András írt erről egy részletesebb posztot is. Ha gondolod, azt is be tudom linkelni.

ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerk.: inkább mágus kikerestem a Rácz András posztot, mert látom, hogy felettem nincsenek tisztában a kérdés kontextusával, és ez szerintem segíthet:

[link]

Klubrádió interjú:

[link]

ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!