Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki ez az önjelölt "bat man"...

Ki ez az önjelölt "bat man" Kerepesen,hogy ő személyesen akar úgymond rendet tenni? Egy olyan 50-es fószerről láttam pár videót aki hatalmaskodik a falujában,ahol valami körzeti vagy valamilyen megbizott?

Figyelt kérdés
Remélem a következő hir nem az lesz róla,hogy megszúrkálták vagy agyon verték.
ápr. 26. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egyre gondolunk, akkor ő a polgármester. Gondolom csak rendet akár tartani, sok arra a balhés.
ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja,polgármester? úgy tűnt hogy valami körzeti megbizott féle,csak keresi a bajt magának,sittesekkel kötekszik meg hasonló,csak nehogy rossz vége legyen.
ápr. 26. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok
ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én meg én
ápr. 26. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Van youtube csatornája is, ilyenkor általában vannak mellette polgárőrök vagy rendőrök, bár korábban láttam egy olyan videóját, amin egy drogost tessékelt le az út közepéről, drogot akart venni, de kirabolták, és úgy gondolta az autók között keresi a tettest. Ekkor mondjuk pont egyedül volt, de ráhívta a rendőröket.
ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
komoly
ápr. 26. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyuricza László. Őt nem tudják megszurkálni mert egymaga leverné a NATO haderőt. Erősebb mint Putin Vladimir.
ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jaj,na ne.
ápr. 26. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom..De ezt a videóklipet küldöm neki:

https://www.youtube.com/watch?v=xPU8OAjjS4k

ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%

"jaj,na ne."


Pedig de.

ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!