Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábornak és a pártjának...

Vona Gábornak és a pártjának mi az ideológiája?

Figyelt kérdés
Vagy is mik ez elveik?
ápr. 26. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Identitáspolitikailag (már amennyire tudom) nem igazán foglaltak állast. Ha jól tudom Vona egyszer azt mondta, ilyen téren a pártja vezetőségében vegyes a paletta, és egyes kérdésekben nem egységes a párt.

Olyan ügyeik vannak, mint a herbál elleni harc, a fiatalok életkezdésének, a családi vállalkozások, magyar élelmiszeripar segítése és fejlesztése, magyarok egészségének megőrzése, az önkormányzatok pártmentesítése

Vona ugye a Jobbikban volt benne, szóval nem gondolnám, hogy egy identitáspolitikailag nagyon baloldali ember összeállna vele. Szerintem mérsékelt jobboldaliak főleg, de simán lehetnek mérsékelt baloldaliak a pártban.


Az aláírásgyűjtés miatt most mindenfelé vannak aktivistáik, meg Vona is megy kampányolni, ha többet szeretnél tudni őket kérdezd.

ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vonának elfogyott a lóvé, hiteltelen. Otthagyta cserbe a választóit mikor tovább építkezhetett volna , hiszen nagyon szép támogatást elért, aztán a jobbik ment is a kukába Gyurcsány karjaiba.
ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem pont hitelesebb lett ettől. Egy politikus, aki megmondta, hogy ha nem hoz egy bizonyos eredményt a párt, akkor lemond. És a párt nem hozta az eredményt és a politikus betartotta a szavát és lemondott, pedig mehetett volna parlamenti képviselőnek havi több millióért.


Hallottam ezt-azt az akkori Jobbikról (bennfentesektől), és elvileg elég nagy nézeteltérések és viták voltak a párton belül. Szerintem a Mi Hazánk úgy is kivált volna, talán többen is és hasonló lenne a helyzet, mint most.

ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!