Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapján kritizálod Magyar...

D-Mano kérdése:

Mi alapján kritizálod Magyar Pétert / a Tisza pártot?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 21:09
A kérdező szavazást indított:
Saját tájékozódásod és önálló gondolataid alapján fogalmazod meg a kritikáid
A kedvenc pártod (pl. Fidesz, DK stb.) propagandáját ismétled el
Fizetett neked "A Tóni"
Magyar Pétert/ a Tisza pártot szerinted most támogatni kell, ezért nem kritizálod
Magyar Péter/ a Tisza párt hibátlan, ezért nem kritizálod
26 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Mi alapján írsz ki kérdéseket? Fizetnek érte vagy saját magad vagy ilyen eccerű?
ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1-es,

Nem vagyok egyszerű, ellenben a feltett kérdésem valóban egyszerűen megválaszolható.

És azért tettem fel ezt a kérdést, mert érdekelnek a rá adott válaszok.

ápr. 26. 21:16
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább azt mondanám vannak kétségeim vele kapcsolatban. Nyilván már nincs köze a Fideszhez, hisz nem állt volna rá ilyen szinten a propaganda.
ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Tudnám én kritizálni, de ennél szarabb ez az ország már nem lehet. Nincsen már veszíteni valónk, csak a régi ellenzék és a fidesz, de értük nem volna kár
ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Leginkább azért, mert össze-vissza beszél, spekulál,a véleményét ahhoz igazítja, hogy mivel nyerhet éppen népszerűséget,egyszer A-t mond, a következő pillanatban meg B-t, nem mer semmit állítani ami esetleg dislike-ot generálna, nem állít konkrétumokat, nem tudom, hogy mit várhatok tőle. De attól függetlenül,hogy kritizálom, még nem jelenti,hogy adott esetben 2 év múlva egy országgyűlési választáson ne szavaznék rá, csak ahhoz előbb állítania kéne valamit, hogy pontosan mit is képvisel, megvárom.
ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
MP-t és a komolyan vehető sajtót figyelem. Eddig a hibái ellenére is ezerszer jobbnak tűnik, mint a jelen kormány, vagy az ellenzék többi része. Lehet és érdemes is kritizálni, de ha emögött csak cinizmus van, azt nem tudom konstruktívnak tekinteni.
ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Szikszai.B ***** válasza:
30%
MP-t nem szoktam kritizálni, mert most támogatni kell őt, hátha le lehet győzni vele a Fideszt. Egyébként egy köpnivaló szar alak.
ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#7 Szerintem sok tamogatoja gondolja ezt. Csunya vege lesz szegenynek... :)
ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

#7 Nem lehet vele legyőzni a fideszt.

Mikor értitek már meg, hogy most NEM parlamenti választások lesznek??????

ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Szikszai.B


Ennél a hozzáállásnál szerintem még az is jobb, ha valaki kritikátlanul isteníti Magyar Pétert...

ápr. 26. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!