Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budapestiek miért rettegnek...

A budapestiek miért rettegnek Vitézytől?

Figyelt kérdés

Attól mert fideszes máris kukázni kell? Tán Tarlós idején olyan rossz volt a városnak?

Ezerszer több szakértelem szorult Vitézybe, mint a semmihez se értő, csak mosolyogni tudó Kari Geribe.


ápr. 27. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Vitézyre én egy kutyaólat se bíznék rá
ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Azért mosolyog mert belül melegszik
ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

A programját olvastad?

A megvalósításához kellene vagy 200 éves kínai hitel.

Az ingyen 10e minden bp inek meg wtf?

Pénzosztó Fideszes szavazatvásárló ajánlat.

ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Tudom szelektív az emlékezet, de érdemes megnézni, hogy anno Tarlós alatt mikyen sikeresek voltak Vitézy ígérgetései. Am alapból nem érdekelne, ameddig tényleg ndm a Fidesz indítja.


Karácsony meg túlzottan is le van járatva a fideszes média által. Ha annyira nem lenne semmi szakértelem, akkor a Moody sem értékelte volna pozitívan Budapestet. Figyelembe kell azt is venni, hogy Karacsony 5 éve alatt volt egy Covid-jarvány, energetikai válság, háború, infláció, kormánytól elvonások. Ma Budapest nettó befizető. És még ennek ellenére is fel lett újítva egy csomó tér, a M3 metró, a Lánchíd. Sok helyen van zöldítés, társadalmi ügyekben is van előrelépés. Én szeretném, ha továbbra is Karácsony vezetné a varost, mert azokban a kérdésekben, amik ENGEM érintenek, meg vagyok elégedve a vezetéssel.

ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
73%

"Ezerszer több szakértelem szorult Vitézybe"


Azért nem kell mindent elhinni neki se, amit mond. Gyakorlatilag nulla magyarázatot adott arra, hogy miből telik majd 100 új villamosra, a hévek teljes körű felújítására, meg minden más ígéretére. Annyit mondott, hogy Botka is meg tudott állapodni valamiben a kormánnyal. Ez számomra édeskevés többezer milliárdos tétel forrásának megjelölésére.

ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Vitézyn annyira látszik, hogy mama pici fia, aki ahelyett hogy mérnökként dolgozna, inkább elment megélhetési politikusnak... Úgy tudom, hogy a BKK-t is tönkrevágta a nagy szakértelmével...
ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Egyebkent en azert sem hiszek Vitezynek, mert nem Becs fopolgarmesterenek vagy mit tudom én, Amszterdam fopolgarmesterenek jelentkezik. Populista modon igerget, es egyetertek csomo mindennel, de ugyanakkor nem hiszem, hogy ezt mind-mind meg tudna valositani. Ameddig Fidesz kormany van, a kormanyt nem fogja nagyon erdekelni Budapest. Lesz par latvany beruhazas, meg max felaszfaltoznak az utakat. Nezd, pl ott van a Ferihegyi ut, lehetett volna mar regen epiteni egy jobb utat oda, vagy metrot ami beviszba repterrol a varosba. Nem Karacsonyt vedem, de Tarlos idejen sem volt ez tervben. Es nem azert mert nem jottek ra, hogy ez egy megoldando problema, hanem szimplan nincs ra keret. Vitezyn meg nagyon erzodik, hogy nem egy politikus alkat, tegnap az ATV-bem is rendesen megfin*atták.
ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért rettegne bárki? Max itt a gyakorin van ugyanaz a 4-5 kommentelő,aki retteg tőle, meg az öreg Tarlós remegve fikázza agyba-főbe az összes médiát bejárva. Úgy összességében a budapestiek többségének semleges. Nem nagyon mondott vagy csinált olyat,ami olyan nagy ellenérzéseket váltott volna ki bárkiből is, de olyan nagyon sok fanja sincs, hogy emiatt bárkinek rettegnie kéne tőle.
ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Én nem rettegek tőle. De azért elgondolkodtam azon, amit Karácsony mondott, hogy akár BKK-ban, akar a BFK-ban milyen tervei voltak és abból mi valósult meg. Pl 5-ös metró, 2-es metró / gödöllői HÉV összekötés... Utóbbival kampányol ismét a XVI kerületi Fideszes polgármester is,mint 2006 óta folyamatosan, miközben egy kapavágás nem történt csak tanulmányok több milliárdos értékben, hogy milyen jó lesz.
ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem rettegek. Nem támogatom mert a fidesz (lmp színekben) indítja. Az ígéretekből semmi sem fog megvalósulni, viszont szétrabolják budapestet is a narancskomcsi hazaárulók.
ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!