Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek jó...

Fideszesek, szerintetek jó lesz az, hogy kínai magán vasút épül Ferihegyre?

Figyelt kérdés

Minden mástól elkülönülő, a meglévő hálózatba nem becsatlakozó, részben magasvasútként futó pályán épülhet meg a ferihegyi vasút, ami csak a repülőtér és Rákosrendező között ingázna.


[link]



ápr. 27. 12:39
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és igen jobb az, hogy kiárusítjuk az országunkat Kínának minthogy Prüsszel adjon rá pénzt, mert szuverenitás.
Fideszes voltam, de már elmúlt.
Nem vagyok fideszes és nettó hazaárulás az, hogy a nekünk járó EU pénzek helyett eladósodunk Kína felé, mert Orbánéknak ez éri meg.
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
a 8milliós pad után itt már minden jó
ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Fejlődik a haza! 2010 előtt csak leépítések voltak! Gyurcsányék csak szétverték az országot! Néhány, nektek nem tetsző adat!:


- 2010-ben 3 millio autója volt a magyaroknak, ma 4 millio 200 ezer!


- Soha nem látott béremelés az egészségühyben 2010-hez képest, és már rendőrök is járnak ellenőrizni, hogy minden rendben legyen!

ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2# Gyurcsányékkal pont az volt a bajotok, hogy kiárusították az országot, akkor az baj volt, most meg jó ha Orbánék teszik? Skizofrén állapot ez a fideszbirkaság.


A többi nettó hülyeségedre inkább nem reagálok.

ápr. 27. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Kit érdekel, a vidék IQ-ja ígyis úgyis 70 alatt marad, ha lesz vasút ha nem...
ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# ennek mi köze van bármihez is?
ápr. 27. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
5# Az, hogy nem érdekli őket ha eladják az országot a kínaiaknak. Nem érdekli őket a hír és nem is olvasnak róla sehol semmit mert a propagandában nem lesz benne. Tehát nincs véleményük róla.
ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5# Én is "vidéki" vagyok. Hidd el nekem a nagy hatalmas Budapest országban is vannak fidesz szavazók, sőt 70 iq alattiak is bőven.
ápr. 27. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!