Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatjátok, hogy ez a diák...

Támogatjátok, hogy ez a diák a leírt büntetés helyett inkább 15 év fegyházbüntetést, majd élete végéig tartó közmunka büntetést kapjon?

Figyelt kérdés

[link]


Amellett, hogy kívánnám, a börtönben évente kerüljön halálközeli állapotba.


ápr. 27. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem szabad a börtönből az ilyeneket kiengedni, előbb vagy utóbb valakit meg fog ölni
ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én arra leszek kíváncsi hogy mikor jön el az az idő amikor ilyen kissebsegi olyan valakit öl meg aki nem fog sokat játszani a színekkel és az elkövető családját is kiirtja.
ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én se értem, hogy ez hogyan jött össze.

Nevetségesek!!!

ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Abból már nem lesz normális ember ha ilyeneket csinál. Kiküldte a folyosóra és még ott is támadta a tanárt, még a tanáriban is...
ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
0%
Én a szemet szemért elv híve vagyok, verjék meg alaposan a gyerek szüleit nyolc napon túl. A gyereket nem kell bántani, még csak 17 éves; neki terápia kell.
ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor a gyerek szüleit kellene elővenni, minimum az, hogy kártérítés a tanárnak, ha nem tudnak fizetni, akkor meg börtönmunkából törleszthetik!
ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Justinianus ***** válasza:
Nem. 15 év az az emberölésért járó büntetés, nem csak nálunk, hanem nagyjából Európában is. A büntetés lényege, hogy kisebb súlyú cselekményért kisebb büntetés jár, a nagyobbért nagyobb. Ennyi erővel a következő elkövető mondhatja, hogy akkor meg is ölöm, ugyanakkora büntetést kapok.
ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"kisebb súlyú cselekményért kisebb büntetés jár"


Én úgy tudom, hogy az elkövető azzal fenyegette meg a tanárt, hogy megöli és nem rajta múlott, hogy nem tudta megtenni. Ne védd azt a tetvet!

ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!