Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy ha...

Egyetértesz azzal, hogy ha egy tanár ma kezet emel egy középiskolás gyerekre, annak 10-ből 9 esetben alapos oka van?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Sokszor meg kéne csapni a gyerekeket.
ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
1, téged kéne párszor megcsapkodni.
ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nyilván ez az iskolarendor dolga lenne elsősorban, de a legtöbb iskolában nem posztol rendőr, hanem a kapitányságon ül, csak rá van osztva a reszort. Így akut helyzetekben nem igazán lehet rájuk számítani.


Azt meg tudjuk, hogy az utólagos buntetéseknek milyen elrettentő ereje van…


[link]

ápr. 27. 17:17
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Pályát tévesztett, ennyi az oka.
ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nem.

Engem is pofozott már meg tanár, pedig rendszerváltás után jártunk, akkor már "lefegyverezték" őket.

Nem "feleseltem" vagy hasonló.


Rossz napja volt a vén banyának és rajtam töltötte ki.

A baj az volt,hogy a hülye szüleim azt mondták mindig,hogy a tanárnak mindig igaza van.Ezért, nem is szóltam róla senkinek.


Ha manapság lenne ilyet az én gyerekemmel, ráborítanám az asztalt.

ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5:


Igen, ma az asztalborogató szülők időszakát éljük. Tagadhatatlan az előrelépés.

ápr. 27. 17:32
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Ahol példát kellene mutatni ott nincs helye erőszaknak.

Igen nagyon sok pofátlan gyerek van, de valami más alternatívát kellene találni a felzárkoztatásukhoz, amiben a kormánynak is lépni kellene valamerre oktatás ügyileg, és nem visszafele.

ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

nem. szerintem pont fordítva van.


10 megütött gyerekből 1, aki megérdemelte és 10 gyerekből, aki megérdemli, 1 aki meg is kapja.


azok a gyerekek, aki úgy viselkednek, hogy megérdemelnék, nem véletlenül viselkednek úgy. hátterük, családjuk teszi őket ilyenné. a tanár meg nem hülye, nem keresi magának a bajt, ellenben levezeti a feszültséget egy olyan célpontot, aki nem "veszélyes".

ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Meglepően szoros a verseny, pedig nagy divatja van a “tanár verve jó” attitudnek
ápr. 27. 20:12
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

A tanár kirúgásának van akkor alapos oka.


Az olyan gyerekre sosem emeltek kezet aki terrorizálta a kisebbeket, lopott, rabolt, stb.


De minket egy házi feladat elfelejtéséért is ütöttek mint az őrültek.

ápr. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!