Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számodra melyik a 3 legszimpat...

Számodra melyik a 3 legszimpatikusabb és 3 legellenszenveseb párt?

Figyelt kérdés

Nekem az alábbiak szimpatikusak:

Tisza

MKKP

MMM


Ellenszenves pártok:

Fidesz

DK

Mi hazánk



ápr. 28. 13:54
1 2
 11/18 anonim válasza:
76%

Szimpatikus : Momentum, Tisza, MKKP

Nem Szimpatikus : Fidesz, Mi Hazank

ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%

Szimpatikus:


Mi Hazánk

Szinte minden tekintetben, alapvetően jobboldali beállítottságú vagyok, így a nacionalista vonalat amit ők képviselnek abszolút támogatom, azonban néha fajgyűlölő megnyilvánulásaik is vannak, azt már mélységesen elítélem.


Fidesz

Már 14 éve több-kevesebb sikerrel vezetik az országot, ideológiailag pedig teljesen egyet tudok velük érteni. A közegészségügy és az oktatás helyzete viszont nagyon aggasztó, a korrupció mértéke pedig pofátlanul magas, éppen ezek miatt már nem őket támogatom elsősorban.


MSZP

Bár jelenleg már nem mondható jelentős pártnak, és a baloldali ideológiájukat sem tudom osztani, Kunhalmi Ágnes és a többiek pedig a legalja, azonban meg vagyok róla győződve, hogy Magyarországon ők tudnának erős baloldali párt lenni, tradícionálisabb, de baloldali értékekkel.


Unszimpatikus:


Momentum

Szerintem Magyarországon nem tud működni egy olyan párt, ami az EU-hoz hasonló társadalmi értékek szerint működik, gondolok itt elsősorban a progresszív felfogásra (LMBTQ, abortusz, stb.). Ami viszont számomra fontos, hogy gyakorlatilag minden jelentős kérdésben ellenkező oldalon állok, mint ők.


TISZA

Magyar Péter hiába bizonyul egyelőre jó politikusnak, emberileg én mégis elítélem, ezért jelölöm itt őket is, egyébként magáról a pártról még nem sok minden derült ki.


Jobbik

Teljesen értelmetlen párt, nem tudom elképzelni, hogy ki szavaz rájuk. Keményvonalas jobboldali párt voltak, majd szövetségre léptek a Momentumhoz és DK-hoz hasonló pártokkal, igazából nagyon semmit nem is képviselnek már.

ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%

12 - Lelked rajta.


"ideológiailag pedig teljesen egyet tudok velük érteni."

A Fidesz melyik aktuális ideológiájával értesz egyet? Mert szerintem nekik aztán végképp nincs ilyenjük!

Illiberális - "minden ami nem liberális" definiálta Orbán.

Ez kb. ennyit ér: minden egér, ami nem macska...

Erről az "ideológiáról" ennyit.

ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

13.

Alapvetően nemzeti érzelmű a Fidesz, fontos számukra a család, kiállnak a konzervatív keresztény értékek mellett. Én ezekre gondoltam, az alap meghatározás valóban az illiberalizmus, de a klasszikus liberális értékeken (nők egyenjogúsága, szólásszabadság) kívül én nem is értek egyet a mai liberalizmussal.

máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Igen, a pedagógia sárba tiprása, pedofil ügyek folyamatosa eltusolása, elkövetők felmentése, egészségügy leépítése, a női párttagok folyamatos lejáratása, koncként használata számomra is azt erősíti meg, hogy a Fidesz családbarát.
máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%

Szimpi: Tisza, mi hazánk, 2rk

Ellenszenves: az õssze ballib csicska párt (beleèrtve az mkkp t is ;) )

máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%

14 - Fontos számukra a család???

És te beveszed ezt a hazugságot?

Mennyi is a családi pótlék?És mióta ilyen hangyányi?

Innen indíts hogy hitelesnek látsszál!

máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

15.

Történt egy darab pedofilokkal kapcsolatos eset (egy nem pedofil ember kegyelmet kapott) és azóta a balliberális csőcselék azon csámcsog, eltussolásnak pedig nem nevezném, belebukott a köztársasági elnök.


A Fidesz női tagjait pedig az ellenzék tiporja sárba, Szentkirályi Alexandra is folyamatosan kapja az ívet, Novák Katalin és Varga Judit pedig szintén az ellenzék gyűlöletáradata miatt mondott le. Soha korábban nem volt Magyarországnak női köztársasági elnöke, tehár ennyit a Fidesz nőgyűlöletéről.


Az egészségügy és az oktatásügy valóban szörnyű állapotban van, ezt nem is vitattam, de ennek viszont nincs sok köze ahhoz, hogy családbarát-e a Fidesz.


17.

Mennyi a CSOK? Egyáltalán mióta létetik? (2015) Szerintem az vitathatatlan, hogy a kormány egyik nagyon fontos célja a családok minél nagyobb támogatása, az hogy éppen a családi pótlék mennyi az részletkérdés, ha összességében nézzük az összes családtámogatást (CSOK, kedvezményes étkeztetés, adókedvezmények) akkor még az olyan elvakult fideszfóbiások is beláthatják ezt.

máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!