Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van reális esélyes,hogy a...

Van reális esélyes,hogy a közeljövőben bekövetkezik az,hogy Lázár is kíválik a Fideszből és Orbán ellen indul?

Figyelt kérdés
Tényleg én mindig is azt mondtam,hogy ez fog bekövetkezni mert látszik,hogy Vitya fél tőle és,hogy ő meg többet akar ennél,ahol most van.

ápr. 28. 16:50
 1/4 hypno ***** válasza:

Amíg van reális esély arra, hogy ő lehet az utódja, addig alígha.


De szerintem ez egy percig sem fogja hátráltatni abban, hogy Rogán Tódit ott ekézze ahol tudja.


Nem véletlenül akarja "tudni", hogy a kegyelmi botrány honnan indult és hova vezet és mik voltak az indokai.

Nem véletlenül fúrta meg Rogán Feneketlen tavi projektjét pár évvel ezelőtt.


Meg neki is szüksége volna egy olyan momentumra, mint amilyen a kegyelmi botrány Magyarnak.

ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
'esélye
ápr. 28. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét oldalnak tehát Lázárnak és Orbán-Rogánéknak is vannak olyan titkos felvételei hang és egyébb anyagai amivel sakkban tarthatják egymást. Ha az egyik kipakolna a másik is robbant. Szóval elvannak így egymással, a pénz az megvan a zsebbe így is.
ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 Mi olyat tudnának azon kívül amiket mindenki tud.
ápr. 28. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!