Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország tényleg civilizál...

Magyarország tényleg civilizálatlan ország?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 29. 11:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem, de most egy pszichopata szabadult be a politikába, és ez felkavarta az indulatokat.
ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Gajdics Ottó nem most szabadult be a politkába, ő már régóta jelen van.
ápr. 29. 11:40
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
2: Gajdics egy újságíró, nem politikus, Magyar Péter az a pszichopata, aki beszabadult a politikába.
ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szikszai.B ***** válasza:
85%
Gajdics egy elmeháborodott szervilis seggnyaló.
ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3 és mégis civilizálatlan országnak nevezi a hazánkat.
ápr. 29. 11:54
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Nem. A világ államai mind civilizáltnak tekinthetőek. Államokon belül vannak népcsoportok, akik nomád vagy vadászó/gyűjtögető életmód szerint élnek, de maga az ország ott is civilizált. A civilizáltság foka más kérdés, de azon belül is Magyarország a kifejezetten civilizált országok közé tartozik, mint minden fehérek lakta ország.
ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De, már bocsánatot kérek, én Magyarországra értettem azt, hogy civilizálatlanok lennének, hiszen Gajdics Ottó is Magyarországra értette.
ápr. 29. 12:13
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Igen, magyarország jelenleg a törzsi afrikával vetekszik. Annak örülünk hogy melegeket ölnek halomra az arabok, annak örülünk hogy kifosztják magyarországot, annak örülünk hogy oroszország más országokat támad meg, olyan plakátjaink vannak az egész városban amitől egy jóízlésű embernek felfordul a gyomra.
ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Nem, ezt csak a hazagyűlölő liberálisok hangoztatják.
ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8-9 én ezzel egyet értek teljes mértékben és azonosulni is tudok a leirtakkal, nekem az a legnagyobb szivfájdalmam, hogy ott tart ma a közbeszéd, hogy ezek a szavak, gondolkodás nélkül kimondhatók és semmilyen következményük sincs. Nyugodtan lehet, újabb és újabb lapátot tenni, a már amúgy is égő tűzre és semmi baj nem.

Hogy ezek az újságirónak hazudott pártsajtósok, ma ott tartanak, hogy hallhatóan, gondolkodás nélkül elmondhatnak bármit és jövő héten, ugyanúgy beül és ugyanúgy elmondja, számomra a legszomorúbb az egészben.

ápr. 29. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!