Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora tömegre lehet számítan...

Mekkora tömegre lehet számítani vasárnap a debreceni tüntetésen?

Figyelt kérdés
Azért fontos, mert ha arra megyek a késő délutáni órákban, akkor milyen tömegre számítsak a vonatokon, illetve a helyi tömegközlekedésen. Ha ilyen heringparti helyzet várható, akkor inkább skippelem a hazautazást:D
ápr. 29. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Nem hiszem hogy nagyobb tömeg lenne mint amit esetleg szerdán lehet majd tapasztalni a majálisok meg a turisták miatt.

De nézd meg mikor kezdik és mikor tervezik befejezni és lődd be közé az utazásodat, akkor pont nem lesz majd senki.

ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem sokan lesznek, nyilvan nem annyian mint Budapesten, de szerintem egy száz ezres tömeg esélyes.
ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a családom a barátaim ottleszünk mind vasárnap 14 órakor Debrecenbe a Kossuthtéren.
ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ahogy hallottam a telekocsisok is szervezik az utakat az ország minden részéből Debrecenbe a Magyar Péter összejövetelére.
ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem röhejes, hogy egy közpénzen meggazdagodott fideszbérenc nyikhaj ennyire be tudja hülyíteni a jónépet. Ebből is látszik mennyire birka a magyar, no meg a sorozatos 2/3-os fidesz uralomból. Csak éppen MP semmivel sem jobb mint Orbán volt ennyi idősen. Egyetlen értelme lenne ennek az egésznek, ha MP legalább azt elérné, hogy a fidesz meggyengüljön és a legközelebbi parlamenti választások után ne legyen 2/3-a. De addigra MP meg a Tisza párt már sehol nem lesz. Pontozzatok le, ha fáj az igazság.
ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem nem ez volt a kérdés. ;)
ápr. 30. 12:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!