Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem undorodtok Szentkirályi...

Nem undorodtok Szentkirályi Alexandra kampányától?

Figyelt kérdés

Saját program: 0, Gyurcsány.


Elmegy egy lakatlan helyre, ott a kampányfőnöke kiszór neki szemetet, majd elkezd Karacsonyozni.


Most felvett valami göncöt és ilyen kórókat vág.


Arról is lesz majd poszt, hogy hány kaszinót loptak el a férjével meg hány pedofilt tüntetett ki?



ápr. 29. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Karácsony gejgőtől undorodunk!🤣😂
ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Átlag Fidesz színvonal, nem kell rajta csodálkozni. De ha ennyire szemetet akar szedni szedje össze az egész pártszervüket.
ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ársapkás Alispán ***** válasza:
71%
Megjátszós qrva.
ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%

Nem, nekem tetszik.


A pedofil kitüntetését Karácsony Gergely szavazta meg.

ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Undorodni nem undorodok, mert jól néz ki a csaj, de ettől függetlenül a kampánya hidegen hagy, felőlem azt csinál amit akar,sosem szavaznék rá.
ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Férfit kellett volna indítaniuk, a nők nem jelentenek semmit nekik ezt Laci bácsi is megmondta.
ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem kifejezetten szellemes:


Szentkirályi Alexandra a közösségi médiában közzétett videójában gazból kötött csokorral kívánt nyugdíjas éveire „hasonló munkamentes időszakot” Karácsony Gergelynek, mint ahogy „az elmúlt öt évet töltötte”


[link]

ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén szólva szerintem gáz. Elengedte ezt a választást a fidesz. Ne a Gyurcsány. Kész röhej. Képzeljük már el, hogy KOvács Pista bácsi mucsaröcsögén polgármesterként így kampányolna. Hát kiröhögnék. Ez szerintem kevés egy önkoris választáshoz.
ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Fidesz a Fővárosi közgyűlést akarja megszerezni. És így bénítani el Budapestet. Dehogy engedte el, csak komcsi módon csellel bevenni a fővárost. Majd pont Orbán engedne el bármit is... A focimeccs 90 percig tart.

Lmp-t akarja álellenzékinek beültetni plusz Mi Hazánk.

ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%
Felejtsd már el, hogy az az álellenzéki, aki nem Gyurcsány szoknyája mögé bújik. Ne legyél már ennyire ostoba, vagy ha már az vagy, ne reklámozd.
ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!