Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev Klára ijesztő?

Dobrev Klára ijesztő?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
K*rvára az
ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Inkább ellenszenves.
ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit transznak néz ki, a feje nagyon úgy néz ki mint egy 50 éves kifestett férfi
ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Annyira közel még nem voltam hozzá, hogy ijesztőnek láttam volna, de rendkívül ellenszenves. Úgy beszél az emberekhez, mint aki teljesen idiótának és csökkent értelműnek tartja őket, ezért úgy gesztikulál, úgy erőlteti a szavak kiejtését és olyan lassan mondja a mondatait, mintha valami értelmi fogyatékoshoz próbálna beszélni aki amúgy még süket is.

És azokkal az emberekkel beszél így akiket elvileg képviselne és akiket rá akar venni, hogy rá szavazzanak. Mit gondolhat akkor azokról akiknek nem is kell a szavazata?

ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
#3 Ezzel nem kellene poénkodni, mert erről nem tehet. A nők nagyobb része sajnos idővel hasonlóan jár - én is - mivel csökken a női hormonok szintje a testünkben adott kor felett és az bizony ezzel jár. A kinézetéről nem tehet senki, max arról ha elhízik (mint én).
ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát hogy gec irusnya az biztos, innentől mindenkinek saját döntése, hogy megijed -e tőle.
ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Oké rendben, de szerintem fiatalon se nézett ki jól
ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kamu nyolcas.
ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Ok, fiatalon jobban nézett ki mit amilyet általában szarni szoktam
ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon szimpatikus.
ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!