Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet, hogy Vitézy...

Igaz lehet, hogy Vitézy valóban Orbán mester terve?

Figyelt kérdés

Sokan úgy gondolják, hogy ebben van valami, én is többek között. Nem vagyok DK-s, Karácsonyt támogatom, de pl EP választáson Magyar Péterre vagy a Momentumra szavazok majd.


Úgy gondolom, hogy Budapesten a Fidesznek nincs elegendő támogatottsága. Ha a Fidesz komolyan venné a választást, akkor nem Szentkirályi Alexandrát jelölte volna, vagy legalábbis nem csak gyurcsányozásról, meg gazok kaszálásáról szólna a kampánya, ami szerintem a fideszesek körében is gyenge egy ilyen pozicióra.


Vitézy ugyanakkor az Orbán-kormányban volt szakember, Tarlós idején volt államtitkár, külföldön is dolgozott, van tapasztalata, igaz gyakran úgy tűnik mintha nem lenne tisztában a magyar valósággal. Vitézyre valszeg fideszesek is szavaznak, meg ellenzékiek is.


Nekem viszint nagyon gyanus, hogy akkor jelentette be az indulását, amikor már megvolt a fideszes jelölt, Magyar Péter felbukkant, illetve túl voltunk a kegyelmi botrányon. Szerintetek ez nem függ össze? Pláne h az LMP színeiben indul akik rajta keresztül remélik, hogy bekerülnek a közgyűlésbe, meg az EP-be is. Ugyanakkor az LMP közelebb áll a Fideszhez, mint a DK-hoz, hiába indult együtt múltkor az ellenzékkel.


Mit gondoltok? Orbán azt reméli, hogy ezzel az alternatívával sikerül becsapnia a választókat, végső soron megszerezni Budapestet?



ápr. 29. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez lenne a mesterterv,akkor Orbánnak nagyon hülyének kell lennie, mert Vitézy indulása leginkább a fideszes szavazatokat osztja meg, és így Karácsony simán nyer.

Tizedannyi szavazatot nem vesz el az ellenzéktől, mint mondjuk Magyar Péter a nagypolitikában.

Magyar Péterre inkább lehetne mondani,h mesterterv,mert ő valóban az egész ellenzéket megsemmisíti.

ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Jaaj ez az agymenés.. hogy tudsz ennyire unatkozni?

Inkább ne gondolkodj még valakinek baja esik belőle... :D


Miért kell mindent ennyire túl bonyolítani?

Vitézy nem akar Fidesz alatt indulni, a tapasztalatai alapján.

Függetlenként túl gyenge lett volna, ezért megegyezett az LMP-vel.

A srác csak szereti ezt a rohadt várost és változást szeretne elérni és úgy döntött elindul. Ennyi...

ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor akár Karácsony team-jében is dolgozhatott volna, de nem vállalta el, mert félt, hogy "Orbán lelőné, mint egy Észak-Koreából Dél-Koreába menekülőt".
ápr. 29. 23:18
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
#4 én nem ítélek el senkit azért mert nem akart a DK szekta része lenni...
ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

"Nem vagyok DK-s, Karácsonyt támogatom.."


Akkor nézd meg kinek a jelöltje Geri. :D [link]

ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,elég sok civil szervezet is támogatja Karácsony. Titeket elvakít Fidesz oldalon a DK gyűlölet, miközben 14 éve ti vagytok hatalmon.
ápr. 30. 00:12
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

#6 Civil szervezetek lesznek majd többségben a közgyűléseken?

Jelentéktelen tényezők, hasonlóan a párbeszéd párttal. Nem vesziket észre, hogy a DK politikai befolyását erősítitek azzal, hogy a jelöltjére szavaztok? Így hogy lesz kormányváltás ba**meg?? Nem vagytok képesek megérteni, hogy előbb a DK-t kell teljesen eltűnteni, hogy aztán Orbánék ellen legyen esélyünk? Miért kell a Gyurcsány kártyát meghagyni nekik?


Bezzeg ilyen fantasyt gyártani van időd, de azon gondolkodni kiknek is adsz hatalmat azon nem..


+Info nem vagyok Fideszes.

ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem vagy fideszes. De jobban zavar téged a DK, mint maga az állampárt. Felőlem szavazz a fideszes jelöltek valamelyikére, ha ettől jobban érzed magad.
ápr. 30. 00:39
 9/9 A kérdező kommentje:
ápr. 30. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!